Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti milyen karaktert képzeltek...

Ti milyen karaktert képzeltek el ehhez a három névhez? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Tyra, Tisha, Tara.

Tudom, hogy kissé hasonlóak, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 9. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Tara - fekete hajú, fekete szemű, kicsit mogorva, olyan kemény tökös csaj - legalábbis így tudom elképzelni.

Tisha - az a tipikus Barbie csaj

Tyra - hát ehhez nem tudok semmit elképzelni. Nem tetszik ez a név.

Ha a három közül kell választani, akkor a Tarát választanám.

2015. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Titusztitusz ***** válasza:
Talán még a "Tara" hangzik a legelfogadhatóbbnak...A "karakterek" dolgában pedig nekem valahogy mindhárom névröl a "prosti" szó ugrik be legelőször...De persze ez csak az én meglátásom...
2015. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem tetszik túlzottan, de ha választani kellene, akkor a Tara lenne a legelfogadhatóbb.

Kb. mindháromhoz ugyanolyan karaktert képzelek el, nagyon dekoratív, nagyon divatos ruhákban lévő, nagyon sminkelt nőket.

2015. máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 apocalypto444 válasza:

Tyra: fehér, hosszú haj, egzotikus testalkat, barna bőr, kék szem,telt ajkak, okos mégis inkább harcos személyiség. Nekem ez a név tetszik leginkább

Tisha: Középhosszú, vörös haj, zöld szem, enyhén szeplős arc, telt száj, jól bánik az íjjal,játékos,felfedező típus

Tara: fekete, göndör haj, fekete szem,barna bőr, könyvmoly.

Kissé az indiai nők jutnak erről a névről az eszembe.

2015. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tyra: enyhén napbarnított bőr, barna haj és szem. Egy amolyan cowgirl típusú lány, imádja a természetet, az állatokat, emellett lovagol. Öltözködése egyszerű, farmer lovaglónadrág, lovaglócsizma, kockás ing, mellény és cowboy kalap. Olyan lány, aki nem fél kimondani a véleményét, de ugyanakkor tudja hol a határ.

Tisha: vérbeli díva, divatblogot vezet, amivel ismerté vált, emiatt kissé fenn is hordja az orrát. Mindig tökéletes megjelenése, divatos öltözéke, kifogástalan sminkje és frizurája felkelti az emberek figyelmét. Fekete haja, porcelánbőre és jégkék szeme már önagában is elragadóak.

Tara: visszahúzódó, egyszerű, de ugyanakkor nagyon intelligens lány. Külsőre leginkább a "szomszéd lány" hatást kelti, de valójában nagyon értékes ember.


Én ezeket tudnám elképzelni. :) Ha szabad kérdezni, mihez kellene? :)

2015. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Meg kell, hogy mondjam, igazán egyedi ötleteitek vannak. Főleg az utolsó két válasz tetszett nagyon, de mindenkiét még egyszer köszi, ment a zöld pacsi! :D


Egy fantasy történetet írok, és nem tudtam választani a három név közül. Miután döntöttem (Tyra, tetszik ez a név) kiírtam a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy másoknak mi jut eszébe :D

Az én képzeletemben:

Tyra fekete hajú, sárga szemű, mogorva, de érzékeny lány. Bár belülről mondhatni "megtört", tartja magát, és nem vallja be a félelmeit senkinek. Legtöbbször nyersen reagál, képes a gyengédségre is, csak azt gyűlöli, mikor őt vigasztalják. Görbe orra van, kinézetre egy kiéhezett sakál benyomását kelti. Gyakran szitkozódik, és remekül ért az öléshez. Igazi barátai nincsenek, mert az ismerősei félnek tőle, kegyetlennek tartják, de ő vágyik arra, hogy szeressék. Kicsit meghasonult személyiség.


Tisha: Diplomatikus lány, remekül bánik a szavakkal, bárkit képes manipulálni. Nincs benne rossz szándék, de a mindene az, hogy "szórakozhat" másokkal. Vörös hajú és kék szemű, aszerint öltözködik, hogy milyen benyomást akar kelteni.Roppant kifinomult, és mindig udvarias. Ijesztően udvarias. :D Teljt, duzzadt ajkai vannak, és kifejezetten szép lány.


Tara: fekete hajú, barna szemű lány. Imád parancsokat osztogatni, de ő is kiveszi a részét a munkából. Mikor a legtöbben megrémülnek valamitől, ő elbagatellizálja félelmük tárgyát, és így bátorságot önt beléjük. Jó vezér, csak kissé öntelt, és néha túl makacs, ezáltal pedig saját magát sodorja bajba. Vékony, izmos, éles vonásai vannak, nem túl dekoratív.

2015. máj. 11. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok. ^^ Örülök, hogy tetszett, így átolvasva a te jellemzéseid, el tudom őket így is képzelni, főként a másodikat. :)

Sok sikert és ihletet kívánok a történeted írásához! :)

2015. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rozsda~RUST ***** válasza:
Nekem a kérdező utolsó verziója tetszett a legjobban , abból is a középső csaj. Esetleg ha kész a story át tudod küldeni?
2016. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!