Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unatkozok?

Mit csináljak ha unatkozok?

Figyelt kérdés
Pl ha este van ,és gépezek de a facebookot unom , filmet nézni nics kedvem. Tipp?

2015. máj. 9. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Játék?
2015. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Önkielégítés?
2015. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első szoktam játszani de gagyi játékokat ismerek csak nem tudnal mondani valamit ami jó? Mondhatsz akármilyet megbirja a gépem, ugyis mindig letorlom azokat amiket mar unok.

Második Ööö azt inkabb hagyjuk...

2015. máj. 9. 23:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Háát, milyen típust szeretnél? stratégia, szerepjáték, vagy valami elképzelés ? :)
2015. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Például szerepjátékok tetszenek. Meg Hallottam ilyen MMORPG-ket is , Age of wulint le is szedtem egyszer , az tetszett csak aztán ne értettem mit kell csinálni és lustaságból leszedtem mert akkor ugyse jatszodtam sokat .
2015. máj. 9. 23:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valami legalapvetőbb, amit nem nehéz kezelni tetszene akkor Diablo 2 !

Amúgy mondjuk Dragon Age sorozatok, Morrowind, Skyrim, Mass Effect...

Igaz nem szerep, de Sims, el lehet vele szórakozni ha unatkzik az ember.

Huh ezek jutnak eszembe most

2015. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi 😃 Holnap majd kipróbálom,most telorol vok. Am nem tudod sims 4-et vagy bár 3-at honnan tudom leszedni?
2015. máj. 9. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!