Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen jó slash párokat...

Milyen jó slash párokat ismertek? (fanfiction)

Figyelt kérdés

Csak fiú-fiú slash ra gondolok. Lehet film, játék, élő szereplős, sport... Tehát lényegében bármilyen fandom, csak lehessen találni velük jó fanficeket. (angolul is)

Én már kezdek kifogyni a lehetőségekből így jó lenne ha valaki tudna mondani valaki újakat. :)



2015. máj. 24. 23:58
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Amilyen fandomból eddig olvastam:

Teen Wolf, X-MEN, Hobbit, Suits, Harry Potter, Criminal Minds, Shameless, Assasin's Creed, Captain America, Thor, Dark Knight Rises, Batman, Finder Series, Hannibal, Fast and the Furious, NCIS, In The Flesh,


Animés párokat annyira nem kedvelem, de manga (csak olyan amiből nem csináltak animét) jöhet. Ti kiket szerettek?

2015. máj. 25. 17:23
 2/24 anonim ***** válasza:
Star trek ilyen szempontból nagyon durva, ott már a hatvanas években is írtak ilyet. (és fenn van a neten a kis bescannelt házilag írógéppel és fénymásolóval sokszorosított cucc)
2015. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszi! feltétlen ráfogok keresni. Ment a zöld kéz. :)
2015. jún. 15. 23:15
 4/24 anonim ***** válasza:

-Twilight(tele van izmos félmeztelen farkasokkal akiknek nagy állóképességük van[kitartásukra értem.], meg a vámpírok is jó pasik),

-Percy Jackson (mivel a görög mítoszokról szól az apa-fia,testvér-testvér,unokaöcs-nagybácsi,unokatesó-unokatesó kapcsolatok se ritka dolgok, sőt elfogadott benne. és még az is elő fordulhat benne hogy ha Percy vagy Poszeidón a "lány" sex közben hogy terhesek lesznek.),

-Big Time Rush(a négy bandatag+Dak+Jett kombinációk.)

-Castle

-The Maze Runner


Amúgy általában csak az első két könyv/film témában szoktam olvasni.Hát egyenlőre ennyi jut eszembe de ha még lesz akkor megírom mert engem is érdekelnek az ilyen sztorik. 20/F

2015. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

[link] (ezek az én kedvenceim.)

[link] rég jártam itt igy lehet a ezek között is van jó sztorik)


Itt van olyan magyar slash-ek amiknek a szereplői nagy valószinűséggel teljesen kitaláltak és nem egy könyv/játék/film stb.-ből léptek elő.

2015. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Wow köszi, egy csomó olyat írtál amire még rá se kerestem pedig ismerem. Pl. a Castle-t is, de még eszembe sem jutott, na de majd most! :D

Örülnék ha még írnál ha esetleg időközben valami újra bukkansz.

Amit kifelejtettem a listából azt én is hozzáteszem, hátha megfog téged is.


Stargate Atlantis: John/Rodney sztorik, rengeteg jó van pedig bevallom a sci-fi annyira nem a műfajom, de most teljesen rákattantam a párosra.

Buffy the Vampire Slayer: Xander/Spike - bár róluk kevés jó van szerintem, de ami jó az nagyon bejön.

Generation Kill: Brad/Nate és Ray/Walt (katonai sori főleg AU-s sztorikat olvastam eddig) ők is újak, de van a sorozatból más párosítás is illetve más variációk, de olvasva engem egyelőre csak ők fogtak meg.

Final Fantasy VII Colud/Sephiroth - ez egy játék illetve készítettek belőle animét, de az nem annyira kidolgozott szerintem -


Még egyszer köszi, ment a zöld kéz és feltétlen belenézek a magyarokba is! :)

2015. jún. 16. 14:02
 7/24 anonim ***** válasza:

A kedvenc párosításaim.


Twilight:

Jacob/Sam,Jacob/Emmett,Jacob/Seth,Jacob/Paul,Jacob/Sam/Paul,Jacob/Seth/Emmett,Sam/Paul,Paul/Seth,Embry/Quil,Embry/Jacob,Emmett/Paul,Emmett/Seth és néha Edward/Jacob


Percy Jackson:

Percy/Nico,Percy/Jason,Percy/Luke,Percy/Olimposzi férfi istenek,Percy/Triton, esetleg Percy/Férfi Titán


BTR:

Cargan(Carlos/Logan),Kames(Kendall/James)


Castle:

Javier Esposito/Kevin Ryan


The Maze Runner:

Minho/Thomas,Minho/Newt,Thomas/Newt,Minho/Newt/Thomas,Alby/Newt,Alby/Minho,Thomas/Alby


Ha még lesz írok.

2015. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ez még én vagyok:)


Warehouse 13 (13-as raktár)

Steve Jinks/Pete Lattimer

Köztük ez a legjobb: [link]

2015. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

És még mindig én:)

How i met your mother(Így jártam anyátokkal):

-Ted Mosby/Barney Stinson

Csi Las Vegas:

-Nick Stokes/Greg Sanders

Csi NY:

-Mac Taylor/Danny Messer(/Don Flack)

A Pankrációban is van pár jó fic de ritkán szoktam olvasni mivel nem szoktam nézni a tv-ben. De tele van csupa jó pasival.

Majd irok még ha eszembe jutt.

2015. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi! őket sem "ismertem" :D a CSI NY és a Las Vegast nem nézem talán ezrét is, de most hogy ajánlottál velük rá fogok keresni. :)


A pankrációs srácokról már olvastam ficet Seth/Dean párosításút. Nem rossz, de rövid ideig kötött le.

2015. jún. 26. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!