Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az idei...

Mi a véleményetek az idei Volt fesztivál zenei felhozataláról?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Trágya.
2015. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ízlés kérdése. Valakinek Punnany már megszokott, valakinek ez lesz az első punnany koncertje. Igazából tavaly talán egy nagyon picivel jobb volt, de nem annyival. Talán nem is, met szerintem míg tavaly Afro jeack volt a leg várattabb előadó, most D. Guetta.

Engem leginkább a: Klangkarussel

Fatboy Slim

Hősök

Punnany

Bastille

David Guetta

Lilly Wood

John Newman

Slash (nem nagyon rajongok érte, de azt mondják, hogy a koncertjai nagyon jok)

Halott Pénz

Sigma

2015. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkét hozzászólással egyet tudok érteni. Én úgy érzem, idén leginkább a hölgyeknek és a középkorú metálfanoknak kedveskednek a szervezők.
2015. máj. 29. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is gyenge. tavaly szinte jobb volt a szigetnél, idén meg van kb 2 előadó ami érdekel. abból is egy magyar :D de nem zavar különösebben, annak ellenére, hogy én inkább megyek egy fesztiválra a zene miatt, mint hogy csak szórakozásból, így is veszek bérletet. a hangulat garantált :)
2015. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekel túl sok minden és én is azzal nyugtatom magam, hogy a hangulat miatt megéri elmenni..
2015. jún. 2. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!