Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztiválokon önkéntesként,...

Fesztiválokon önkéntesként, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Sziget érdekelne, de a többiről is szívesen várok bármilyen infót, Volt, Sound, Strand,...

Mennyit is milyen jellegű munkát kell végezni, megéri-e jelentkezni egyáltalán és mi alapján választják ki az embereket?



2015. jún. 6. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Soundon voltam 2 éve, felejthetetlen élmény. Én szemetet szedtem elviekben reggel 6-tól délig, ebből inkább 9-10 lett, aminek az utolsó 1-2 órája már csak sétálás volt, ugyanis mindenki bulizott, még a csoportvezetőink is :) Utána rendszerint aludtunk :D 2 napot azt hiszem kiváltottam szórólapozással, akkor programfüzetet osztogattunk, azt jobban szerettem, csak nagyon sütött a nap ahogy ez lenni szokott :D

Nagyon megéri jelentkezni.

Nem tudom mi alapján választják ki, szerintem elsősorban életkor, iskolázottság, meg hogy eleve hogyan töltöd ki a jelentkezési lapot. utána ha kiválasztanak, be kell menni egy interjúra, ahol néhány kérdést tesznek fel, kiscsoportokban vagytok. Aki addig eljut, rendszerint be is kerül.

Amúgy idén már befejeződött az értesítők kiküldése, szóval majd esetleg jövőre próbáld meg, ugyanis sokszoros túljelentkezés van.

2015. jún. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!