Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balaton Sound közelében...

Balaton Sound közelében valami bolt?

Figyelt kérdés
Ezen a nyáron megyek a Balaton Soundra és érdekelne hogy esetleg van-e olyan bolt a fesztivál közelében ahová kijárhatnánk, és olcsóbb lenne a pia? :D
2015. jún. 9. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

van. egyébként 2 bolt van, az egyik az kijjebb van, konkrétan vasútállomás közelében, de ott legalább tudsz is aránylag gyorsan vásárolni.

a másik az a fesztivál területéhez elég közel van, mindenki oda jár ki, és sorbaállás szokott lenni.

2015. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! :)

Te voltál már gondolom az elmúlt években, tudnál nekem mesélni milyen? :D Írj privit ha gondolod :)

2015. jún. 11. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
sound-on nem voltam, strand fesztiválon voltam mind2 évben, helyszín meg ugye ugyanaz. az nekem jobban bejött, mivel még "kis fesztivál" volt. idén már valószínűleg nem megyek, egyetlen dolog kellemetlen számomra, és az a sok külföldi, akármennyire tudok angolul, nem eléggé, hogy kommunikálni is tudjak, pláne ha valaki német vagy épp francia, de angolul ő sem tud :D
2015. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!