Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vélemény erről a versről?

Mr.Niemand kérdése:

Vélemény erről a versről?

Figyelt kérdés

A lény


Van egy lény,

Ki visszafog,

És skizofrén,

Hisz én vagyok.


Bármit tennék,

Ő meggátol,

Mert ellenség,

Ön magától.


És volt egy lány

Én szerettem

De jött a lény

És vesztettem.


Pedig hittem,

Hogy nyerhetek.

S veszett minden,

Mit szeretek.


De mást is szed

Nem csak nőket:

A lelkünket,

ÉS jövőnket.


De megöltem

És most a lény

Már ott földbe,

S maradtam ÉN.



2015. jún. 10. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
egy nulla vagy!
2015. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen véleményt is elfogadom, csak indokold meg légyszíves. :)
2015. jún. 10. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Számomra nem annyira egyértelmű a koncepció, inkább csak ilyen "hányjunk oda valamit, hogy rímeljen", tehát nem annyira értem a mondanivalót. Mi az a sor hogy "Ön magától"? Egybe akartad írni, csak nem sikerült, vagy pedig valakit magázol benne?

Egyébként ha már a skizofréniát megemlíted benne, arra ki lehetne hegyezni jobban a dolgot, mert így csak lóg a levegőben a szó és semmi értelme nincs szerintem. A vége pedig rettenetes, ugrottál egy hatalmasat, semmilyen magyarázat, vagy háttérinformáció nincsen. Mi az, hogy megölted? Hogy a fenébe, ha eddig ennyit szenvedtél tőle? A "már ott földbe" pedig kifejezetten értelmetlen.

2015. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kifejtett véleményt! :) átdolgozom.
2015. jún. 10. 12:51
 5/6 robi22 válasza:
Hmmm.! :) Hátt.. Szerintem.... Ez Igazi Szin Tiszta Művészet!! Nem vagyok egy szakértő és ezzel foglalkozó, És nem is szoktam régi fajtűjű verseket olvasni.. Ez nem régi nehogy férre értsd! -Én szerintem az első-kettő válaszoló csak irigy volt.. Szerintem ez nem csak rimmel ha nem értem is a lényegét ez a ""betegség a személyiségedet az egyéniségédet korlátozza""" pl ezt akarod kifejezni.. Én szerintem mennyel színésznek.
2015. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves robi22!

A második válaszoló vagyok, aki egyébként verseket ír, amelyek elég gyakran jelennek meg amatőr költők köteteiben, művészeti találkozókra járok stb. Emellett pszichológiát tanulok, ezért akadtam fent a skizofréniás vonulaton. A kérdező számára írtam egy abszolút segítő szándékú, építő jellegű kritikát, aminek az irigységhez köze nincs. Te pedig még magyarul sem tudsz rendesen...

2015. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!