Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segiteni?...

Tudnátok nekem segiteni? Mindig kéretlen ogramokat telepít fel a gépem, mint pld: AnyProtect, Crossbrowse, és mindig valami setup indul el mikor bekapcsolom a gépem. Van erre valami proram?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl. Malwarebytes - fizetős, de van belőle egy hónapos próbaverzió. Az bőven elég, hogy lekapard ezeket a vackokat a gépedről.

Aztán átnézeted a géped valami ütősebb vírusirtóval, mert ezek alapján bőven lehet, hogy lesz ott más is. Pl. Kaspersky Virus Removal Tool, ami ugyan valós idejű védelmet nem ad, de ingyenes és nagyon alapos munkát végez.

2015. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Az ugye meg van, hogy nem a géped önállósította magát, hanem te engedélyezed a telepítést ?

A "Next"-ezés helyett válaszd azt a módot, amikor eldöntheted, miket telepítesz fel egy másik program mellett.

2015. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Üzenet az előző válaszolónak: Sajnos ez nem így van, az Anyprotect engem is zaklat, és a szó szoros értelmében ÖNMAGÁTÓL telepíti fel magát. Már oly módon, hogy be sem hozza a telepítőjét. A kérdezőnek: A crossbrowse engem is idegesített, de itt: [link] ha letöltöd és telepíted a progit garantáltan eltűnik. Az Anyprotecthez sajna nem jó, de még keresem rá a megoldást.
2015. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!