Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen telefont vegyek magamna...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Milyen telefont vegyek magamnak? Olyan kellene ami ott felül irja hany % toltottseg es androidos, valami Samsungra gondoltam de ti jobban tudjatok, tehat milyet vegyek? ( tobbi lent van )

Figyelt kérdés
Vagy meselhetnetek a sajatotokrol.. Pl enyém Samsung Galaxy s4 nagyon jo androidos stb... Na ??
2015. jún. 14. 17:06
 1/2 anonim válasza:
ha beállítod, mind kiírja a töltöttséget
2015. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az enyém xiaomi redmi 1s


az android szépen fut rajta, a miui rendszert a xiaomi készíti a telefonhoz


nemraknak rá alapból annyi felesleges alkalmazást, mint pl a facebook és twitter, amiket nem tudsz utólag törölni


a rootolás vagy a rom csere nem jelent garanciavesztést


hardveresen közepesen erős (1 gb ram, 4*1,6 ght processzor, 8 és 1,6 mp kamera nagy látószöggel, 4,7" ips kijelző), de cserébe az ára is baráti (én pár hónapja 48 ezerért vettem)


tehetsz bele 2 sim-et is, olcsók a tartozékok, és MUTATJA SZÁZALÉKOSAN A TÖLTÖTTSÉGET


ha most vennék, akkor lehet, hogy egy újabb modelt választanék a xiaomi-tól

pl a redmi note erősebb hardverrel nem kerül sokkal több pénzbe, és még víz álló is


...Na

2015. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!