Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha unatkoztok mit szoktatok...

Ha unatkoztok mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármit, ami épp eszembe jut és kedvet kapok hozzá. Regényt/novellát írni, rajzolni (digitálisan vagy hagyományosan), játszani - mikor mivel, egyedül vagy baráttal -, képeket vagy videót szerkeszteni, beszélgetni, ismerkedni - vagy csak hülyülni - pl. Omegle-en. Mindezek mellé a zenehallgatás szinte alapvető. Ezen felül sorozatok, filmek, vagy csak céltalan böngészgetés aktuális játékos/hardveres hírek után, esetleg 9gag és képregények. Végső esetben GYIK.


Ha meg elszakadok a géptől, akkor sütni-főzni imádok. Lassan lecseng a cseresznye/meggy időszak, mostanság a kertben a fákat is lelkesen szedegettem, esetleg a virágos kertet ápolom, vagy csak kiülök a teraszra olvasni. Elmenni valahová egyedül vagy társasággal (ha épp ráér valaki), vagy csak véletlenszerűen felszállni buszokra. Esetleg bringázni, bár az mostanság annyira nem jellemző.


Most hirtelen ennyi jut eszembe.


20/L

2015. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véletlenszerű buszok? Ezen én is gondolkodtam már. Meggyet mi is ma szedtünk, nagyon kevés volt idén, arrafelé jól termett? Azt hallottam országos szinten is gyenge volt. Tornázni szoktam (fekvőtámasz stb.), sőt így is kezdtem el, mivel minden nap vannak üres perceim, tökéletes volt hasznosra fordítani. A pc elég erős, elmegy rajta sok játék, de már nem kötnek le manapság, inkább filmezek vagy sorozatot nézek. A zene nálam is alapvető. Most bejött ugye a nagy meleg, lehet járni strandra vagy tóra is. :) 24/F
2015. jún. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már nagyon fogyóban a meggy. Pedig nagy kár érte, szinte semeddig se tartott :(


A véletlenszerű buszozást azért nem úgy kell elképzelni, hogy reggeltől estig x) Nagyon ritkán, ha nincs annyira meleg.


Torna terén még lehet, aktivizálom magam jobban a nyáron.


#1 voltam.


És bocsi az OFF-ért.

2015. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A véletlenszerű buszozást mindenképpen kipróbálom!
2015. jún. 17. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!