Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek gáz ha egy...

Fiúk, szerintetek gáz ha egy lány néha cigizik és iszik?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy amikor pl házibuliba megyek (eddig 3-4-szer voltam) iszok többet és sose voltam még teljesen kiütve és persze ilyenkor cigizni is szoktam. A sima pénteken megiszok 1-2 sört vagy annyit se és elszívok pár szálat.

Szeretek inni és ezt úgy értem hogy ha hívnak szívesen megyek de mindig tartom a mértéket.



2015. jún. 20. 12:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni hogy nem minden pénteken így kapcsolódok ki. Van olyan hogy másfél két hónapig egyáltalán nem dohányzok és aztán mondjuk egy nap alatt fél doboz cigit elszívok 16/L
2015. jún. 20. 12:47
 2/4 anonim válasza:
Végül is a mai világban ez már megszokott dolog.
2015. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pia nem baj,csak a cigi
2015. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha csak hétvégén megy el pár szál, akkor nem gáz, de ha gyakoribbá vállik nekem nem kéne az a büdös... a piáról meg, minden fiatal ezt csinálja szóval nem gond
2015. júl. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!