Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A tesóm 21 én meg 12 éves...

Marcix12 kérdése:

A tesóm 21 én meg 12 éves vagyok állandóan szivat és mindíg az van amit ő akar hogyan lehetne megsziszvatni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy NAPPAL tehát nem éjszaka hogyan tudnám őt bosszantani úgy hogy ne ő nyerjen ja és légyszi olyanokat ne írjatok hogy:" ez nem segít" stb. Légyszi hatásos ötleteket írjatok

2015. jún. 21. 12:47
 1/3 anonim válasza:

Cseppents az alpozójába (ha használ) ételszínezéket (éjjel biztonságosabb) és keverd össze alaposan. Tegyél az arclemosójába is és a fogkrémjébe. Amikor elmegy otthonról hagyj egy terhességi

Tesztet az asztalán de úgy hogy a szüleid megtalálják

Ezt akkor, ha lány

Ha fiú

A fogrémbe mehet az ételszínezék. meg a tusfürdőbe😀 ha cigizik akkor áztasd el a cigit vízzel és tedd vissza a dobozba. (Ez lanyoknal is jo)

Tegyél a cipőjébe kavicsokat😀😀

2015. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. júl. 25. 14:44
 3/3 anonim válasza:
Na tortent valami?:D
2015. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!