Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balettről/balerináról szóló...

Balettről/balerináról szóló történet érdekelne valakit?

Figyelt kérdés
Én személy szerint imádom a balettet, és már régóta érlelődik bennem egy történet a témával kapcsolatban. Érdekelne, hogy lenne-e rá "vevő".

2015. jún. 22. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem valloszinuleg erdekelne :). Milyen formaban? (Blog/ uzenet/ email...)
2015. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha igazán belevágnék, akkor valószínűleg blogra kerülne fel, de szívesen beszélnék, osztanék meg belőle részleteket üzenet/e-mail formájában. :)
2015. jún. 22. 23:33
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nekem már van egy balettező lányól szóló blogom, és sok a megtekintése, meg a táncoslányokról szóló történetek már olyan tucatsztorik, hogy tucatabbat keresni kell.
2015. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Tudnád linkelni a tiédet? Olvasni is szívesen olvasnék a témában. :) Egyébként az a történet, amit a kérdésben említettem, nem amolyan "egy balerina/táncos élete" sztori lenne, hanem egy krimivel egybekötött fantasy, amiben nagy szerepe lenne a főszereplő lány balerina "karrierjének" is. Nem tudom, hogy ez mennyire számít tucatnak, bár én azt mondom, hogy "tucattémából" is lehet fantasztikus sztorikat kihozni, ha a cselekmény kellőképpen izgalmas és fordulatos, a karakterek pedig kidolgozottak.
2015. jún. 23. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!