Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 9.-es vagyok, idén mi szívatju...

9.-es vagyok, idén mi szívatjuk a 7.-eseket a suliban. Hogy szívassam meg őket?

Figyelt kérdés
Bármilyen szívatást elfogadok:D
2008. szept. 2. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Micsoda? Egybe van nálatok a közép az általánossal? Nálunk úgy volt, hogy a 8.-osok szívatták az 5.-eseket és középbe pedig a 12.-esek a 9.-eseket.
2008. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Az első válaszolónak üzenem h vannak hatosztályos gimik is a világon!!!


Sztem ne szivassátok meg nagyon szegény kicsiket :P

2008. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jah bocsi, nem tudom hogy működnek a 6osztályos gimik. :) (1.-válaszoló)
2008. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
én pont tavaly voltam így, csak pont minket szívattak meg:P és nagyon ciki volt a pizsamában suliba menés, és hogy egész nap abban kellett menni, de az szerintem a fürdőruha is ilyesmi hatást hozhat ki... meg amikor filctollal többen "tetkókat" rajzolnak nekik, ha még valami eszembe jut írok;)
2008. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A budiban is lehet szívatni őket,de az már bűncselekmény.....:)
2008. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
78%
Ne szívassátok Őket, inkább segítsétek a beilleszkedésben, legyetek velük kedvesek. Rengeteg rosszindulatú ember van, akiknek a gonoszságon jár az eszük, legyetek kivételek.
2008. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak üzenem, hogy ez így szép és jó, de úgyis szivatni fogják őket, mivel annak idején őket is szivatták ezért valamilyen szintem ezt most visszaadják.
2008. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6 osztályos suliba járok,és igen,mi szívatjuk őket,és azt mondták a tanárok,hogy ne legyen minden évben ugyanaz a szívatás,és legyen változatos,és egyedi.

Azért kértem a segítségeteket.értitek már?

Még ha gonosz is,írjátok le nyugodtan.

2008. szept. 6. 13:58
 9/13 anonim válasza:
100%
csendtilalom egész nap. aki termen kívül megszólal, annak 5 fekvőtámasz. velünk hasonlót csináltak, de jövőre mi szivatunk. :)
2008. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
80%
én is most szecskáztatom az elsősöket...én pénteken csempéket számoltattam...:) (1csempe, 2csempe csempe..3csempe csempe csempe...és így tovább:)) és ha elrontja akkor előlről:)...
2008. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!