Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Madách színházban mennyi...

A Madách színházban mennyi idővel a kiválasztott előadás időpontja előtt kell (ene) jegyet foglalnom, vagy vásárolnom ahhoz, hogy biztosan el tudjak menni?

Figyelt kérdés
Elég népszerű darabról van szó, amit most újra játszanak, és szeretnék rá két jegyet váltani, hogy édesanyámmal elmenjek rá. Vajon mennyi idővel előtte fogynak el a jegyek? Több előadás is lesz márciusban. Milyen tapasztalataitok vannak?
2010. márc. 2. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én igaz, csak 13 éves vagyok, de elég művelt (azt hiszem)...

Tapasztalatok:

Én imádom a beugrót és nagyon szeretnék élőben is nézni egy adást... csütörtöki nap reggel 10-kor kezdték osztani hivatalosan a jegyeket... (nekem suli volt anya meg oda ment ... fél 10-re nem tudom... nos, aki oda állt 8-kor 9-kor annak még jutott jegy, de anyámnak nagyon nem... (most egy ismerősünk igyekszik a jegyeket megvenni)


Rómeó és Júlia


Márciusban akartunk valamikorra jegyet venni rá, és NOVEMBERIG nem lehetett!!! Tele ház!!! elképesztő, nem?


Nos, nem tudom te mit szeretnél megnézni de egy naptár legyen veled, mert nem 1 hétre előre veheted meg azokat a jegyeket, az biztos!!! ezt nem lehet előre megmondani, mert mindig mások- és mások mennek a jegyekért, de ne nagyon húzd az időt, azt ajánlom!

2010. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. Végülis elég kacskaringós úton, de sikerült 2 (utolsó) jegyet szereznem a Spamalot c. előadásra. Több előadás is érdekelne, ebben biztos vagyok, csak hát ez volt az, amit már hónapokkal ezelőtt kinéztem magamnak. :)

Amúgy a fő bajom inkább az, hogy nem értesülök időben arról, ha valami olyat játszanak, vagy tűznek műsorra, ami engem is érdekel, és szívesen elmennék rá.

2010. márc. 6. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

az első vagyok...

ahha értem, és mikorra kaptál jegyeket?

2010. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Márc 19. És tudod, miért? Mert valaki visszamondta, vagyis egy csoport rendelt jegyeket, de végül 2 kimaradt, annyival kevesebbre volt szükségük. És mivel jeleztem az igényemet, és ott ültem fél órát, míg minden előadást végignéztek, hogy van -e még szabad jegy, felajánlották azt a kettőt. :)
2010. márc. 9. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Mázlid van :D:D:D hát... akkor jó szórakozást :D!!!
2010. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!