Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » London! Európai fiatalok...

London! Európai fiatalok többsége ide vágyik?

Figyelt kérdés

Én nemsokár Londonba megyek. Pénz+munka+buli+csajok...

időjárást meg el kell viselni..de az angolt csak itt lehet normálisan megtanulni nem?? jo persze inkább egy vidéki angol városban hamarabb megtanulja az ember az angolt, de azt mondják olyan nincs hogy Londonban ne lenne munka..

Vélemények?


2010. márc. 2. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán vágyok EU-ba, de ha választani kéne talán Anglia.

De azt hallottam a kaja szar, a csajok rusnyák (bár ezen segít a sok turista), időjárás is szar, meg ez meg az szar.

Brit angoltól meg agyf.szt kapok, de mivel más EU országban is brit angolt beszélnek ezért nem sok különbség lenne.

De én inkább valahova amcsiba mennék.

2010. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thurston ***** válasza:
48%

Most a világért sem mennék oda. A gazdasági helyzet pocsék, de amúgy sem egy nagy szám az a hely. Valamiért nagyon pozitív érzésekkel gondolnak rá a fiatalok, de nem értem miért.


Ha valakinek jó az angoltudása, az simán mehetne valahova skandináviába is. Ott MINDENKI beszél angolul. Emellett gazdaságilag és egészségügyileg csúcson vannak. Szebb helyek is vannak ott, az emberek is barátságosabbak...


Szóval ha csak angolul tudnék, és fiatal lennék, akkor ott telepednék le asszem.

2010. márc. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thurston ***** válasza:

Ja és még valami. A svéd csajok rohadtul ott vannak. Bemész egy boltba, és az az érzésed, hogy modellek dolgoznak mindenhol.


Amerikába meg ne menj, elpusztul a lelked ááá!!!!!!!!4négy

2010. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!