Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dancsó mitől lett annyira...

Dancsó mitől lett annyira nagy szám?

Figyelt kérdés
Elismerem, hogy biztos van rengeteg munkája a videókkal, főleg, hogy a vágásokon kívül tesz bele szerkesztést rendesen. Sőt... Ha megnézzük a videóinak szinte csak a szerkesztés adja az "értelmét". Nem is nézem igazság szerint, de amikor a barátaimnál voltam őt néztük "természetesen". Volt, hogy azon röhögtek, hogy issza a kólát, majd kiköpi, ez persze mind lassítva volt. Vagy a "táncolós" jelenete is felkapott. Amúgy tényleg csak 12-13 évesek nézik leginkább Dancsót. Én 13 éves lány vagyok és nem vagyok tipikus Dancsó rajongó. Persze tudom nem mindenki rajong ugyanazért, mindenkinek más az ízlése, de mégsem értem miért olyan nagy szám. Van más videósnak is pl. 100 000 feliratkozója, szerintem nem rossz videós, de ennek ellenére sosem volt annyira köztudatban a többi (az én környezetemben) A válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. júl. 2. 13:36
 1/10 A kérdező kommentje:

*Amúgy tényleg csak 12-13 évesek nézik leginkább Dancsót?

Bocsi, ez kérdés lett volna :D

2015. júl. 2. 13:40
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért kezdtem el anno nézni, mert magyar filmekről készített kritikákat, és azokat szellemesen és viccesen adta elő. Nem divatból kezdtem el nézni, főleg hogy akkor még csak kb 5-6 videója volt, az is még csak a honlapján nem is youtube-on.


Mióta nem csinál ilyen kritikákat, csak néha ilyen marha szar filmekről (aminek minek nézzem meg a kritikáját ha annyira pocsék...?), meg azok a "Szakszerűen" videói is nekem már egy kicsit...vonatottak. Régebben imádtuk barátnőmmel, de az már 4 éve volt talán. A rendes kritikái szuperek, a Kérdezz-Felelek videók is egészen jók, de a többi valahogy már nem érdekel...


Pedig szerintem lenne még bőven elég magyar film, amivel lehetne foglalkozni, nem muszáj csak a legrosszabbakat kritizálni, a jó magyar filmeket is lehet :D


21/L

2015. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én sem divatból kezdtem el nézni. én talán úgy tudnám megfogalmazni az érdemét, hogy tud utánanézni, keresgélni, nyitott.

szerintem pont az említett nyálcsorgatós 12-13 éves rajongói rétege az, ami miatt csökken a színvonal a közösségi videókban(mint ugye a kérdezz-felelek videók).


szorosan összefüggnek ezek, egymás ellentétei.

én például a fejemet fogom, amikor bevág a videójába egy olyan nagyon klasszikus videórészletet, amit én ettől függetlenül már ismertem, és ezek a 12-13 évesek már arra sem képesek, hogy a youtube-on keressenek, találjanak vicces videókat mondjuk, a szájukba kell adni...és akkor az eredeti videóknál meg gyűlnek a kommentek, hogy "lájk, ha te is a Dancsótól kerültél ide..."


a videókban egyébként is vannak olyan bevágások, amiről még én sem tudtam, szóval ezek teszik például különlegessé, illetve maguk a filmek is.

egy átlagos 13 éves vérpistike, aki hasonló filmkritikás csatornán gondolkozik nem keresne semmit...megnézne egy Dancsós videót, és megpróbálná nagyon gyengén leutánozni.


szóval az ilyenek miatt már tényleg az is egy fajta kreativitás, ha az ember képes egyedit alkotni, és ez megy többnyire Dancsónak.

2015. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még véleményeket!
2015. júl. 4. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Youtube statisztikák szerint főleg húszon évesek nézik.

A legelején még szinte csak magyar filmkritikái voltak a csatornáira felöltve amit elég egyedi és humoros formában adott elő.Régen nem voltak ilyen kérdez felelek meg hasonlók

csak ugye a magyar filmek is elfogytak és már mindenféle videója van.

OVS-en én rácsodálkoztam hogy a való életben legfőképp csak a tízneves lányok kíváncsiak rá mint anno 8 éve a Tokio Hotelre, majdnem valami hasonló volt.

2015. júl. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egy éve nagyon szerettem a kritikáit,de mostmár kezdi nagyon lazán venni az egészet,alig van kritika mindig csak kérdezz felelek stb.

kezd elmenni a varázsa.

2015. aug. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak engem az idegesít, hogy egyesek annyira istenítik.



Ha pl. két videós között választani kell, akkor is ott írják 10 millió szivecskével, hogy Dancsó. Azzal nincs bajom, hogy szeretik, nekem is bejön egy bizonyos szinten, csak vannak olyanok akik túlzásba viszik. Tisztelet a kivételnek.

2015. aug. 8. 14:20
 8/10 anonim ***** válasza:
És ez téged mért zavar vagy miben károsít?
2015. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem zavar, nem károsít, ez csak vélemény.
2015. aug. 10. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert rájött, hogy ki tudja szolgálni a kis 12-13 éveseket is, és lesüllyedt az ő szintjükre (ezzel most nem téged sértegetlek, hanem sajnos tényleg így van). Pedig baromi jól kezdte karrierjét: régi videói ütöttek, mint Mike Tyson. Sajnos azonban úgy 2014-2015 körül unalmassá, idegesítővé és nézhetetlenné vált. Én nagyjából a kérdezz-felelek hülyeségek elszaporodása és a "szakszerűen" sorozat tízmilliomodik részénél mondtam, hogy kész, ennyi volt, viszlát Dancsó, jó volt veled, de ha nem vagy képes tovább minőségi tartalmat gyártani, akkor sajnos le kell iratkoznom a csatornádról.


Így is tettem, leiratkoztam. Régi videóit mai napig nézem, de én már soha nem fogok visszairatkozni Dancsóra. A mostani videói pedig... Mónika-show... Dorina új száma...Trendek követése...Hagyjuk már!


R.I.P. régi Dancsó :(

2018. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!