Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyit kell várni Hajdúszobos...

Mennyit kell várni Hajdúszoboszlón ahhoz, hogy lecsússz egy csúszdán?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 21:52
 1/7 anonim válasza:
Bezárás előtt nem kell sokat
2015. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor voltam, nem volt tömegnyomor, nem sokat.
2015. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az aquaparkban az új azaz az extrém részen eléggé sokat sajnos.A gumiért ha olyanon szeretnél vártam (a tűző napon)kb 15-20 percet aztán felcipelem és ott és vártam 10-15 percet. Ez a kék csíkos csúzda.Vagy a gumi nélküli sárga vagy zöld ott szerintem szinte semmit.

Vagy ott a régebbi rész ami ugyan olyan jó ott alig kell már gumi max 2 perc és felmész és ott is ténleg max 2 perc vagy van amikor röktön go.

Hétfőn volt ott.

2015. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ez a fránya strand, hogy tűző nappal jár... és hogy nem viszik fel helyetted az alkalmazottak a gumikat ..felháborító.. az meg, hogy más ember is az egyik legnagyobb fürdőkomplxum legújabb részét ki akarta próbálni, és sorba kellett állni.. hát ezt nem tudom, hogy tudtad feldolgozni c:
2015. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A hangsúly azon van. hogy mennyit kell várni.Én azt hittem,hogy meg fognak oszlani az emberek, itt is és ott is vannak,de nem áá isten őrizzen.Nem a cipelés a lényeg.

3. voltam

2015. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ja és én ajánlom,nagyon jó volt,de ne egyedül vagy ketten menjetek többen sokkal bulisabb.

Előző voltam.

2015. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a részektől függ. Hogy pl az extrémen többet kell várni.Meg a napoktól is függ. Hétvégén többen vannak. Július-Augusztusban többet kell várni, mert többen vannak.
2015. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!