Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Airsoft rendezvények 18 év alatt?

Airsoft rendezvények 18 év alatt?

Figyelt kérdés

Van egy airsoft fegyverem otthon de már nagyon unok már vele csak lövöldözni vele dobozokra ilyenekre, szeretném

"élesben" is kipróbálni csak hát 15 éves vagyok és tudtommal 18 év alatt nem lehet részt venni ilyen rendezvényeken.Engem az érdekel hogy Magyarországon van-e olyan hely ahova 18 év alatt beengednek játszani



2015. júl. 5. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ismersz egy csapatot, akkor 15-16 évvel kb. biztosan játszhatsz akár a környéken is.
2015. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
16 évesen is lehet játszani, viazont kell egy 18 éves csapattárs és kell szülői engedély. Van 1-2 csapat ahol 15 évesen is lehet játszani, meg lell keresni őket vagy várd meg azt az 1 évet, addig gyakorolni is lehet.
2015. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
itt a győri rioter airsoftnál 14 évestől ájanlott tehát hajrá
2016. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!