Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bélyeget szeretnék gyűjteni....

Bélyeget szeretnék gyűjteni. Így nem hülyeség?

Figyelt kérdés

Kaptam több száz régi bélyeget, fele külföldi (lengyel, osztrák, német, görög...stb)

Arra gondoltam, hogy elkezdenék bélyeget gyűjteni. Amiket kaptam persze megtartanám, de akkor már úgy gyűjteném, hogy mindig a legújabbakat, meg azokat a sorozatokat amik tetszenek. Igazából csak saját szórakoztatásra, mert annyira gyönyörű bélyegek vannak mostanában, szeretem őket nézegetni.

Szerintetek a mai bélyegek 50-70-100 év múlva fognak érni valamit? Csak hogy az unokákra ne már egy halom szemetet hagyjak :D

Ezt azért kérdezem, mert hogy elvileg a 70-80-as évekbeli bélyegek semmit nem érnek, mert akkor mindenki azt gyűjtött.

Vagy ez már legyen majd az gyerekek/unokák gondja :D


2015. júl. 6. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Lesznek olyanok, amik érnek valamit, és lesznek olyanok, amik nem. Ennyire egyszerű, így van ez most is. A gyűjő létbe beletartozik az is, hogy tudod, mi mennyit érhet.
2015. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!