Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért fogyasztanak annyi...

Miért fogyasztanak annyi alkoholt a a mai fiatalok? Ez miért menő?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, bevallom őszintén, engem kiborít a dolog. Főleg a gimiben hallok híreket mindig... És inkább a kilenc-tizedikesekről.

Hétvégente bulikba járnak, lerészegednek, utána nem emlékeznek semmire, hánynak, stb. És a slussz poén, hogy szerintük ez vicces, hogy világukat sem tudják.

Már nem azért, de szerintem nem normális, hogy egy este alatt egy egész üveg röviditalt elfogyasztanak. Fejenként...


Lehet, hogy csak én vagyok gátlásos, hiszen én nem járok bulikba, egy pohár bornál többet pedig nem szoktam meginni, mert igazából én a nélkül is jól tudom magam érezni.


Egyszerűen csak nem látom értelmét... valaki elmagyarázná?



2015. júl. 7. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont azért, amiért te nem. Gátlások.

Alkohol nélkül nem tudják elengedni magukat a "stresszes" hétköznapoknak köszönhetően, na meg aztán a józanul átélt élményekre visszaemlékezni kevésbé szórakoztató a számukra.

Meg lehet említeni a csordaszellemet is, manapság az alkohol a társasági élet fő mozgatórugója, ha nem csatlakozol, előbb utóbb kiesel a "menő" társaságokból.

A fiatalkori lázadás is szóba jöhet, mint ok; van, aki kinövi, van, aki nem.


De ne törd ezen sokáig a fejed, értelme nincs.

Ez van, ez a divat, legyints egyet aztán kész. :)

2015. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert attól felnőtt(ebb)-nek érzik magukat.
2015. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El ne hidd már anyádéknak, hogy ez régen nem így ment és a mai gyerekekkel van a gond. :D A fiatalok egy része mindig is bulizott, szórakozott és ivott is, ha volt rá lehetősége.

Meg azt is felezd meg, amit ezek a nagy arc kölykök előadnak. Úgy tudnak túlozni, hogy az nem igaz. Hallottam én már iszonyú lerészegedős sztorikat - a valóságban közel sem úgy volt. :D

Nem kell vele foglalkozni. Ők így élnek, te meg nem. Majd ki fogják nőni, persze nem jó és nem is legális amit tesznek, de ez nem a te gondod.

Értelmet pedig ne keress mindenben, mert egyszerűen nincs. Se általános szabály. Az egyik azért iszik, mert a többiek csinálják, a másik lázadásból, a harmadik azért, mert szabadnak érzi magát tőle, a negyedik csak úgy poénból...

2015. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 -nak igaza van. 40 evvel ezelott u.e-t csinaltak a fiatalok (58 no)
2015. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 seymour99 ***** válasza:
Én pont bele esek ebbe a korosztályba. (16 éves fiú vagyok) Bár nem szoktam minden hétvégén taccsra inni magamat, és ha iszok is csak annyira hogy még talpon bírjam, de az egészre egyszerű a magyarázat hogy miért. Amikor összeültök inni, jobban érzitek hogy összetartoztok mint egy banda. Plusz ügye mindig van egy a csapatban aki valami vicceset csinál így van min röhögni másnap józanul. :D azt nem mondanám hogy ettől most hú de felnőttnek érezném magam, csak egyszerűen finom a pia, és feldobja a bulit. Remélem tudtam segíteni.:)
2015. dec. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!