Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen, akit...

Én vagyok az egyetlen, akit jolly és suzy, kisgrofó, mchaver, meg a többi förmedvénnyel ki lehet kergetni a világból?

Figyelt kérdés
17-F. A környezetemben egyszerűen mindenki rá van kattanva ezekre a ''zenékre''.A hideg futkos a hátamon, ha meghallom, mikor ezek a nívótlan senkiháziak azt kántálják,hogy dalidalidej, meg a f***om. Minden egyes számuk tökéletesen értelmetlen és semmitmondó.Az égvilágon semmi zenei tehetségük nincs,nem képviselnek semmiféle értéket,nincs semmi üzenetük, csak annyi, hogy joly beül az a8-asba,mert ő a király salalalá... Mégis mikor süllyedt ilyen mélyre a társadalom, hogy több millióan őket bálványozzák,és pénzelik? A társadalom szellemi nívóját még egy szinttel lejjebb rántják,és rátaposnak.A befogadásküszöbünket egyre lejjebb viszik az ilyen és ehhez hasonló szeméttel, hogy be tudjunk fogadni később valami még alantasabbat,valami még aljadékabb színvonalú produktumot,hogy aztán már tátott szájjal várjuk, ahogy ürüléket lapátolnak az arcunkba...

2015. júl. 7. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Engem meg ezzel...A szomszéd szinte mindig ezt bömbölteti.Már k..vára idegesít:


https://www.youtube.com/watch?v=NFE3vuVxVr0

2015. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
fú ezektől a rongyrázó cigányzenéktől felmegy az agyvizem
2015. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja.Azt hiszem írtam egy slágergyanús dalt,fél perc alatt:



Diripopo digiripo a király,dipiripopo,digiripo,a király ajjaj,digirpirpop,Tibi a király.tacaca,tiracata tuci,tucitirater,a király tibi a király,drigirpa-pá-pi-pá-taká-tik-tak,Heirat,a király.csigidi popo,csigidipá,ramapa,teridra.

2015. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, pont erről van szó.
2015. júl. 7. 15:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Mc hawert szeretem, vannak jó zenéi. De a többiek kriminálisak.
2015. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Kb. húsz éve sűlyedt ide a világ amióta a zsidó média befészkelte maggát az országba. RTL klub, TV2 .... és a többi. Ezek a tévék a média a társadalom rákos sejtjei amivel az immunrendszere nem tud megbírkózni. A gyógymód radikális. A földdel kell egyenlővé tenni a liberális tv stúdiókat és a helyüket sóval behinteni. A szervesanyag hordozókat pedig komposztálni kell és a sivatagot termőre fogni a belőlük készült trágyával.
2015. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%

# 6/


Vagy csak egyszerüen nem kell bekapcsolni a tévkészüléket.

2015. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen, az szokott lenni a válasz arra a felvetésre, de az nagyon gyenge és átlátszó érv, amit ha kellően sokáig hangoztatnak akkor elfogadott lesz a társadalomban. A védekezőket meg máris megbélyegezték szélsőséges nézeteket vallóknak.

Itt érhető teen az analógia a rákos sejt és az immunrendszer kilátástalan harcára.

2015. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja, vagyis, hogy akiket már megfertőzött ez az egész. Pl. 7-es.
2015. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
A hatos megmondta, az igazat!
2015. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!