Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » IMAX 3D vagy sima 3D?

IMAX 3D vagy sima 3D?

Figyelt kérdés
Szóval SugárMozis 3D vagy Arénás IMAX? Az ár ugyanannyi melyik a jobb? Az IMAXos tényleg olyan mintha az eégsz filmbe benne lennél?
2010. márc. 3. 20:48
 1/3 anonim válasza:
A Sugár Mozi 3D szerintem nagyon klassz és élvezetes. Kényelmes székek vannak a mozi vászon is elég nagy ennél nagyobb nem kell. Az Aréna IMAX-et is kipróbálnám,de már 2 hónapja nem kapok rá jegyet ezért már nem is mennék oda. Én amikor a Sugar Moziban néztem a 3D filmet ugyanúgy éreztem azt a hatást,mintha a filmmel azonosulnék teljesen a hatása alatt voltam. Ha egy filmet élvezel akkor mindegy melyik moziban vagy,ha teszik a film ugyanúgy élvezed és érezni fogod azt a hatást ami magába kerít akármelyik mozit választod.
2010. márc. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mikor én voltam sima(digitális) 3D filmet nézni,nem voltam elragadtatva tőle...pláne,hogy előtte voltam már IMAX 3D-s filmen:hát szerintem össze se lehet hasonlítani a kettőt!A digitális 3D nem is 3D hatású,de az IMAX 3D,na az hatalmas élmény:)
2011. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Életem első 3D filmje IMAX moziban volt... Lehet hogy emiatt nem tudom értékelni a digitális 3D-t...

Az IMAX mindent visz (: (Persze elsősorban akkor, hogyha nem konvertált filmről van szó... mert hát a konvertált egyiken sem üt akkorát...)

2011. jún. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!