Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon unatkozok, mit csináljak?

Iskolások kérdése:

Nagyon unatkozok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok😊 nagyon nagyon nagyon unatkozok dögmeleg van , és kérdéses lenne h mit csinaljak ? Tudom tudom h olvasni, tanulni ...stb lehetne de nyár van és tudom h attol még h nyár van lehetne tanulni .... De na... Varni is szeretnék de nem tudok mit nincs ötletem pls segitsetek 😂😂😂😂 előre is köszönöm szépen 😊

2015. júl. 8. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél ki a hűtőből egy hideg sört,menj ki az erkélyre meztelenül napozni,maszturbálj,és élvezd a szomszédok reakcióit...
2015. júl. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszoló e kifinomult gondolat meneted ... De ugy érzem k@rv@ra normálisan kérdeztem és attól h ha te ezt tennéd ha unatkozol én nem tehetek róla h Ennyire perverz vagy 😊 szal kérem normálisan válaszoljatok
2015. júl. 9. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!