Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lányok miért isznak idegenek...

Lányok miért isznak idegenek által kínált üvegből piát szórakozóhelyen v az epület előtt?

Figyelt kérdés

Szoktam járni bulzni és sokszor látom, h odamegy vki csajzni, majd kínálja őket ilyen ismeretlen eredetű piával. Nem félnek h vmi bele lehet keverve?

Legutóbb odamentem megkérdezni és csak annyit mondtak h "hűűű b... , de hülyék vagyunk..".


2015. júl. 12. 13:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
mert részegen már gondolkodnak tisztán
2015. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
mert bíznak benne hogy van valami cucc a piában, és akkor kefélhetnek egész éjjel anélkül, hogy le*ibancozná őket akárki is. Rá foghatják arra, hogy valami volt az italban :)
2015. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:D érdekes válaszok.

de ki is nyírhatják őket ennyi erővel :S

2015. júl. 12. 14:01
 4/11 anonim válasza:

Gondolhatják azt is, hogy áh nem kell a saját pénzt költeni, jó lesz ez is, ingyen iszunk.. sokak igencsak butácskák sajnos... Valamint valóban lehet már akkor is illuminált.

Ki is nyírhatják őket, vagy valami még rosszabb.. sok rémtörténet kering, és sok ronda dolog történhet, bizony...

2015. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 October15 ***** válasza:

Kérdező persze, hogy kinyírják.. :D a hideg punci ritka dolog.. XD

Amúgy azért mert a buli nekik azonos azzal, hogy cseszünk gondolkodni. Alap, hogy nem hagyunk piát az asztalon ha mégis akkor hozunk másikat, nem fogadunk el bontott piát stb. Habár én hímből vagyok szóval lehet, hogy a nőknek szimplán nem esik ez le.. :D


23F

2015. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
#2 es leírta minden gondolatom :-)
2015. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a 2-es nem írt hülyeséget.

Hány ilyen van?

"Jaj hát azért voltam csak 5 pasival egyszerre, mert a Gina!4!4!4."

Jah, csak az a baj, hogy rendszeresen beleesik ebbe a hibába..

Ez ugyan olyan, mint amikor az alfahím, akiről köztudott, hogy csak megdugja a nőket, sorban viszi mindegyiket ágyba.

Aztán persze megy a rinya, hogy a szemét hogy átvert.

Közben meg a lóaszt!

Már az elején tudja a nő is, hogy itt csak szex lesz, de hát egy ilyen pasit hülye lenne kihagyni.

Persze ha simán elmegy akkor fog menni a duma, hogy mekkora ribi.

Így bevágja a nagy szerelmet, a szex után meg az átvert, naiv kislányt.

Ennyi.

2015. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az ilyen lányok többségének szerintem eszébe se jut, hogy ez esetleg veszélyes is lehet
2015. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fiatalok felelőtlenek. Mindegy, hogy lány vagy fiú felelőtlen, mert fiatal.(Nem mind)
2016. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg pl. a Ginátol jobban érzi magát az ember.
2016. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!