Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vajon csalnak-e az internetes...

Vajon csalnak-e az internetes kaszinók?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 16:22
 1/6 anonim válasza:
Csak ha találnak nálad jobbat.
2010. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
a betclick.com biztos, hogy csal, oda ne menj. nekem volt, hogy egymás után 15-ször jött fel fekete szín...
2010. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

valódi ruletten is láttam ilyet, de ez még messze nem csalás kategória.


Csak amatőrök játszanak 1:1 mezőkre. minél kevesebb számra teszel minél többször, annál valószínűbb, hogy majd nyersz is. nézz ki EGY számot

tegyél rá minimum tétet egészen addig amig be nem jön.

akkor emled, ha bejött! profi trükk, próbáld meg

2010. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ja, de amúgy csalnak. matematikailag igazolható, hogy eszeveszettül csalnak!
2010. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shadow087 ***** válasza:
2. válaszolónak üzenem, hogy teljesen, tökéletesen mindegy hogy 1:1 mezőkre, vagy számokra játszol!! Ugyanúgy nem fogsz nyerni hosszútávon számokkal sem, mint ahogy 1:1 mezőkkel!!!! Szóval hülyeséget ne írj! Én már idestova 4 éve foglalkozom ezzel a dologgal, és kijelenthetem, hogy igenis csalnak! A legtöbb csal ez tény! Mert kegyetlenül mohók! Szemétládák! Tudnék még mit mondani rájuk, de az nyomdafestéket nem tűrő lenne! :)Szóval ha csak nem vagy hacker, akkor hosszú távon semmi esélyed nyerni. Ennyi :)
2012. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shadow087 ***** válasza:
Bocsi, a 3. válaszolónak szólt! Elnézést! :)
2012. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!