Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért ilyen bizalmatlanok az...

Miért ilyen bizalmatlanok az emberek ha azt mondom ingyen dolgozom?

Figyelt kérdés

Fotós vagyok és szeretek portrékat készíteni.

Sokan kérdezték már hogy mennyi az ára én meg mivel nem akarok ezért pénzt kérni több okból kifolyóan mondtam is hogy "Ingyen"

Erre minden ember hirtelen bizalmatlan lesz....



2015. júl. 12. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a vadkapitalista világban mindenért fizetni kell. Mindenki ezt szokta meg, és beleivódott a köztudatba, hogy valami minél olcsóbb, annál rosszabb.
2015. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azért, mert az olcsó húsnak híg a leve..
2015. júl. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig még nem volt kifogás a képeimet illetően...
2015. júl. 13. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságbó: megnézhetem a képeidet? :)
2015. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem is mondtam azt, hogy bármiben rosszul végeznéd a munkádat. Csupán az emberek jobban megbíznak abban, aki rendesen megkéri az árát. Pont azért, mert "olcsó húsnak híg a leve".

Ez persze nincs így, de a köztudatba beleivódott, nincs mit tenni.

2015. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá, hogy a fotózás pont az a történet ahol nagyon kevés az fotós aki tényleg jót csinál, aki pedig ingyen is adja abból még kevesebb van. De tényleg kíváncsi vagyok a képeidre. :)
2015. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Itt van pár fényképem a jobbak közül kritikákat szívesen fogadok :)


[link]

2015. júl. 13. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Te csak hobbi fotós vagy, ha eleve nem kérsz pénzt. Hobbi fotóstól ne várjunk minőséget. Minőség hiányában, bizalmat.

Ha nem hobbi fotós vagy, és ebből élsz, akkor meg csak szimplán hülye akit anyád és apád tart el, és pénzeli mások helyett a költséges hobbidat. Ennyi...

2015. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak teljesen vállalható képeid, bár a portréid nagyon messze vannak attól, hogy azt mondhasd rájuk, hogy ez munka. Ettől függetlenül a hobbifotózásnak az a célja, hogy élvezd amit csinálsz, ha ez megvan, akkor ne foglalkozz vele. :)
2015. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!