Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vizipipához lehet szárított...

Vizipipához lehet szárított gyümölcsöt venni dohány helyett?

Figyelt kérdés
Anyum nem engedi a vizipipát a dohány miatt.Az lenne a kérdésem, hogy szárított gyümölcsöt lehet hozzá venni?
2010. márc. 4. 18:33
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem, mert tudod, a dohány az ilyen jó "tocsogós", nedves... A szárított gyümölcs pedig-mint a neve is mutatja- SZÁRÍTOTT. Én mentalevéllel próbáltam már(de az sem vt szárított). De azt is dohány mellé raktam be.
2010. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neharagudj nem a kérdése fogok válaszolni , de ezt próbáld ki!!!!

Ha szereted a mentát akkor ez tuti bejön!!

Én vettem mentás dohányt, de nem nagyon tetszett és halottam ha rakok alulra a vízbe tik-takkot és jeget akkor sokkal jobb! és tényleg qrva jóó mentolos tiktak és párdarabb jág! qrva jó!!


Próbáld ki!! :D:D ^^

2010. márc. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Am mennyi idős vagy? Mond meg anyudnak , hogy egyszer hadd legyél fiatal! sokan mondják , hogy a vp nem annyira káros mint a cigi sokan meg azt , hogy jóval károsabb! mond meg neki míg eldönti melyik igaz addig hadd vp-zhessékl! ^^ elöző voltam:D:D:D:D:D:D énis szartam apum véleményére! és miután megvettem abból a pénzből amit tőlle zsebpénzre kaptam nem dobatta ki mert megdolgozott érte! :D csak szembesíteni kell a tényekkel! :D életében nem dohányzott és utálja a füstös dolgokat. nem öről neki de nemtud mitt tenniŰ! ha nem engedi meg , hogy nekem legyen akkor b.nőmmel szivom! akkor nem tök mindegy , hogy vban -e sajátom???!!! EENNNYYYIII!!! (L)
2010. márc. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a tippet, tuti kipróbálom majd ;)

de oké hogy a vízbe ezeket rakom, de milyen dohány kell akkor hozzá?:D

és amúgy lehet hogy megengedné,de egyelőre még vp-m sincs mert nincs rá pénzem :( :D

2010. márc. 6. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Dohány mentás, alul meg tiktak és jégkocka. :D
2010. márc. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!