Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Liberálisok! Ti Aragorn...

Liberálisok! Ti Aragorn helyében befogadtátok volna Gondorba az ork bevándorlókat?

Figyelt kérdés

Szóval aki nem ismerné a Gyűrűk Urát annak röviden a tényállás:

Gondor és Mordor háborúzik egymással. Gondorban laknak az emberek, Mordorban pedig a gonosz orkok. Ti befogadtátok volna Aragorn helyében az ork bevándorlók tömegeit, akik Szauron diktátor elől menekülnek?


(tudom hogy nincsenek a Gyűrűk Urába ork bevándorlók, csak kíváncsi vagyok a liberálisok szemszögére ha ők irányították volna Gondort)



2015. júl. 13. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Liberális szemszögből mondom: ilyen ritka troll (ork?) kérdést rég láttam már.
2015. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1# Az egyetlen aki trollkodik az te vagy, mert nem a kérdésre válaszolsz.
2015. júl. 13. 18:08
 3/22 anonim válasza:
32%
Nem nem fogadtuk volna be őket, de az előlük menekülőket is kinyírtuk volna, valamint a tündéket és a törpöket is legyilkolnánk....példát véve a fajvédő jobberekről.
2015. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
44%
Az orkok fosztogató viselkedésének és Szauron iránti elköteleződésének egyedüli oka a kinézetük miatti szegregáció és alulképzettség. Természetesen befogadnám őket, akár a házamba is ha kell. Már alig várnám, hogy egy ork férfi megerőszakoljon, mert az olyan izgi.
2015. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

18:08

Troll kérdésre mégis milyen választ vársz?

2015. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
92%
Ez nem troll kérdés. Manapság kb ugyanerről van szó, amikor harmadik világbeli, tőlünk különböző genetikával rendelkező embereket fogadunk be.
2015. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
92%
Persze tudom nem általánosítok. Vannak rendes orkok is.
2015. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

4# köszönöm hogy liberálisként kifejtetted a véleményed! Bizony itt a bizonyíték hogy Gondor elbukott volna ha ti irányítotok. Pont így fog elbukni Európa is miattatok :(


5# Kedves Telcier/Ruholláh Himeni/Kimmboo/Danika2016/Tetro stb! Tőled azért többet vártam, te vagy a fórum liberális főtrollja, legalább kifejthetnéd a véleményed a témáról!

2015. júl. 13. 18:18
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
4: Az egyetlen jó válasz. Egy igazi liberális így gondolkodik.
2015. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Az orkok kitalált gonosz lények, akik képtelenek pozitív dolgokat csinálni. Úgy vannak kitalálva, hogy nagyon gonoszak legyenek. Ha szerinted a valóság ilyen, és szerinted egyes embercsoportok ilyenek, akkor egyszerűen ostoba vagy.
2015. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!