Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztiválon mennyire nézik át...

Fesztiválon mennyire nézik át a csomagot? Lehet bevinni piát, vagy kidobatják?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ,nekünk volt olyan hogy a biztiőr csak ránézett a csomagra de volt már olyan is hogy kipakolták majdnem az összes cuccunkat...piát(gondolom alkoholra gondoltál:D) csak becsempészni lehet,a fesztiválok házirendje szerint nem vihetsz be,ha találnak nálad befelé menet azt sajnos kidobják
2015. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh, okes. :D Akkor majd valahogy megoldjuk. Koszi a valaszt! :)
2015. júl. 14. 06:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első nap annyira nem nézik át, mert hatalmas a tömeg és haladniuk kell.

Nekem volt olyan h csak az utazó táskát nézték át. A hátitáskát le se vettem a hátamról, úgy mentem be.

Meg olyan is volt, hogy meglátta a táskába a piát aztán mondta, hogy gyorsan haladjak befele, mert kamerán figyelik...

Szóval emberfüggő, hogy köcsögösködik veled vagy nem.

2015. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 éve Efotton kb kipakolták a csomagot (első nap is) és átnyomkodták a ruhákat, hogyha van közte valami akkor érezzék. De amúgy tényleg van olyan, hogy nem néznek rád se, helyzetfüggő. Én nem próbálkoznék vele, mert nem tudom hogy szankcionálják... valószínűleg csak nem engednek be vele.
2015. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az idén a sziget fesztiválon dolgoztam takarítóként és kellet a biztonsági örök fele is mennünk szemetet szedni és ott rendesen átkutattak mindenkit! Persze az a sok pia nem a szemétbe ment hanem a biztonsági őröknek és nekünk! :D

persze a legjobbakat megtartották maguknak de azért mi is bőségesen kaptunk! 2. nap úgy volt hogy kb 40 liter töményet és rengeteg ismétlem RENGETEG sört kaptunk! Szóval piára nekünk nem kellet költenünk! :D

2015. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!