Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Minek öltözzek be az Őszi...

Minek öltözzek be az Őszi MondoCon-on?

Figyelt kérdés

A nekem első (Nyári) MondoCon-on nem öltöztem be, csak egy lila ruhában voltam. Az Őszin viszont szeretnék valaki egyszerűt Cosplay-elni. Tudom,hogy mg elég messze van, de azért kellenek az ötletek:)


12 vagyok, vékony testalkatú 155 cm, barna szemem, hátközépig érő, egyenes hajam van.


Lehetőleg olyat ajánljatok, amit otthoni cuccokból össze lehet dobni, nem kell hozzá paróka meg kontaktlencse.


Nekem nincs semmi ötletem. Előre is köszönöm a válaszotokat!



2015. júl. 13. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


A cospaly lényege, hogy a kedvenc karakterednek öltözöl be. Ha nincs ötleted, kedvenced ,akinek beöltöznél, inkább ne öltözz be. Mi értelme, ha más modnja meg, és nem is szereted a karaktert?

2015. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dragon Ballnak.
2015. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sok kedvenc karakterem van, de a zöme fiúk. A bátyám meg nem szeretné, ha fiúnak öltöznék be. (Ő is ott lesz) Szóval szeretnék valami könnyen felismerhető, beszerezhető Cosplay-t.
2015. júl. 14. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Rengetegen öltöznek be lányként férfi karakternek. Ha átalakítod, nőiesre, miért ne? Szeritne mez a Draven cospaly iss ötletes: [link]


Viszont! Kitalálhatsz saját jelmezt is. Voltaképp az a legeredetibb. A jelmezversenyen is értékelnék ,ha indulnál. Ne akarj kényszeresen csinálni valamit, muszájból, keveesbb évlezet lesz benne. Úgy meg nem éri meg - szerintem.

2015. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! Sokat segítettél, mivel miközben olvastam a válaszod, eszembe jutott (nem tudom hogyan) hogy Hachikuji Mayoi legyek a Bakemonogatari-ból.

Ha tudtok ötleteket, hogy készítsem el, sok pénz befektetése nélkül, akkor nagyon megköszönném:)

2015. júl. 14. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég egyszerű. Szeritnem ha aszoknyának vennél anyagot, akkor abbóla hózentrógert is meg tudnád csinálni. Az ingjének a gallérját szeirtnem úgy old meg, hogy egy anyagot hozzáillesztesz egy rovidujju ing nyakához - megvarrhatod úgy, hogy egyátlalán ne látszódjon azh illesztés.

A hátizsákot is varrhatod, akárki is tömheted habszivaccsal, vagy hasonlóval, hogy tele legyen, ne essen sösze, de könnyű is maradjon.


Szerintem 10000 ft alatt kihozhatsz egy nagyon jó jelmezt.

2015. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Megpróbálom, de lehet, hogy nem sikerül. Mindenesetre megpróbálom.

Várom a további ötleteket.

2015. júl. 14. 17:06
 8/9 anonim válasza:
Thor leszek civilben, mint a Bosszúállók 2-ben :)
2015. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző voltam, 25/F :)
2015. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!