Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha Ti választhatnátok ki...

Ha Ti választhatnátok ki milyen dalok legyenek a Violetta Live-on, Ti miket választanátok?

Figyelt kérdés
Negatív kommenteket nem kérek.

2015. júl. 15. 22:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen Európai koncerteken az nem volt,de Latinamerikába igen..Hát ez jó kérdés hogy nálunk lesz e :) :D
2015. júl. 18. 15:06
 12/18 anonim ***** válasza:
Ott a Mas qoe dos is volt, és azért, mert ott már lement a 3. évad.
2015. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen,de nálunk is ELVILEG lesz a Supercreativa,Underneath it all,és a Luc camara accion helyett az Amor en el aire. És azok is a 3.évadba vannak.:D De nemértem,elvileg nálunk ezek a dalok nem lehetnének mert azt írták a 3.évadból csak az En gira lesz.:D
2015. júl. 19. 15:05
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, ezeket mindenhol elénekelték, ezért gondolom itt is. De a többi 3. évadosat azért nem, mert ahol elénekelték, ott már leadták a 3. évadot, és már voltak ott az En vivon. Ott meg, gondolom, néhány régi számot hagytak ki, amit nálunk most énekelnek először, más országokban, meg még az En vivon. Egy-egy koncert ugyanaddig tart, csak más számokkal.
2015. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én viszont úgy tudtam, hogy Amerikában azért énekelték a Más que dos-t, az Abrazame y verás-t stb, mert az a Live turné másik fele. Tudjátok Tiniék egy hónap szünetet tartottak valamikor június környékén, most pedig elindultak (nemrég) a turné második felére. A Vlovers Hungary (youtubon) is feltöltött olyan videókat, (Violetta Live Búcsú turné címmel) ahol Tiniék azt nyilatkozzák, hogy a turné második felében új számok lesznek.

Nem tudom, melyik az igaz verzió, de én mindenesetre nagyon örülnék, ha játszanák a Más que dos-t ♡♡

2015. júl. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ha csak az első és második évados dalok lennének,én ezeket raknám bele,ilyen sorrendbe :D

1. En gira

2. Tienes el talento

3. Euforia

4. Habla si puedes

5. Podemos

6. Are you ready for the ride?

7. Alcancemos las estrellas

8. Voy por ti

9. Yo soy asi

10. Luz camara accion

11. Condigo Amistad

12. Entre dos mundos

13. Peligrossamente bellas

14. Nuestro camino

15. Veo veo

16. Te esperare

17. Como quieres

18. Tu foto de verano

19. Te creo

20. On beat

21. Juntos somos mas

22. Salta

23. Soy mi mejor momento

24. Ser mejor

25. En mi mundo

2015. júl. 20. 21:35
 17/18 anonim ***** válasza:

"csak az első és második évados dalok"

1. En gira

:D

2015. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Truee :DD

Na de tényleg,az alapból benne van mindegyik koncerten.:D

2015 Violetta Live-on alap hogy az En gira-val kezdenek :D Nem akartam még oda írogatni hogy kivéve egy 3 blablabla :D ..De akkor ha ennyire zavar..Akkor az En gira 3.évados dal,és azon kívűl az 1. és 2. évadból ezeket a dalokat szeretném..na :D

2015. júl. 20. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!