Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A "régi" Tibi atya milyen volt?

A "régi" Tibi atya milyen volt?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy ez már nem olyan mint régen volt..

És mégis akkor milyen volt régen? Tudnátok pár példát mutatni? :)



2015. júl. 22. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem szólt annyira a pénzről hogy minden szir-szar bóvlit el akarnak adni Tibi Atya nevével.
2015. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..olyasmit olvastam hogy másféle poénjai voltak mint mostanában..
2015. júl. 22. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon régen alkohol mentes...
2015. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

minden új ötlet frissebb...példát nem tudnék mondani, de az első végülis leírta.

kezdésnek tényleg csak egy alkoholista papról szóló vicces oldal akart lenni, egyedi dolgokkal...ma meg már egyrészt beindult ugye a pénzcsinálás a tibi atyás borral, mert hát a hülyegyerek megveszi, nem azért mert jó, hanem mert a tibi atya van rajta...szóval már nem elsődleges az, hogy egy alkoholista pap életét mutassa be poénosan, csak a pénz, és emellett elcsépelt, ezeréves alkoholista vicceket raknak fel többnyire...mert hát minek gondolkozzanak, ha a sok hülye úgyis csak nyomja a lájkot és kész...igénytelen.

2015. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a hülye gyerek sem veszi meg, mert rájött hogy még a koccintósnál is hitványabb, viszont az ára meg kétszer annyi....
2015. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És olyan kegyetlen másnapos voltam tőle, hogy soha-soha többé nem iszom, 2 Cataflammal tudtam felkelni az ágyból :D Senkinek nem ajánlom.
2015. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben voltak jó pedofil papos meg cigányos poénok. Most ráragasztanak egy szar kannásborra egy "Tibi atya" matricát, az ára után odaírnak még egy nullát és így árulják.
2015. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak szimpla kiirasok, amik bemutattak az alkoholista papok mindennapjait, illetve néhány Biblia átírás.
2015. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!