Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyíregyházi Kölcsey Ferenc...

Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium kezdő spanyol vagy haladó angol szak?

Figyelt kérdés
Jovore leszek nyolcadikos a nyiregyhazi kolcsey ferenc gimnaziumba szeretnek majd menni kezdo spanyol vagy halado angol szakra szeretnek minel tobbet megtudni a szakokrol, sulirol,tanarok, diakok. Az atlagok 5 Elore koszonom a normalis valaszokat

2015. júl. 22. 19:33
 1/3 anonim válasza:

Én a haladó angolt választanám, azzal biztosabban el tudsz helyezkedni, mint egy spanyollal, de úgy tudom a haladó angol mellett választhatod a spanyolt másodiknak.

Egyébként, tanulás szempontjából csak jókat hallottam róla, viszont a közösség...nem tudom, nem ismerem annyira, de az unokanővérem eljött onnan, ő azt mondta, azért, mert "kikészítették a sznob p*csák"... Én tényleg nem ismerem, csak elmondtam. :)

De ötös átlaggal nagyon jó esélyed van, viszont gondolkozz el azon, bírni fogod-e. :)

2015. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Most lesz az utolsó évem a Kölcseyben,és imádom. A közösség egyébként tényleg lehetne jobb, de ez szerintem nem csak a diákokon múlik,hanem kevés az összetartó program. Általában bulik vannak,diáknap,karácsonyi vásár,meg a szokásls középiskolai dolgok mint szalagavató ballagás,nagyjából ennyi. Humános iskola,de sokan mennek tovább orvosira meg mérnöki szakokra is. A tanárokhoz nyilván szerencse is kell, de szerintem sok a karizmatikus tanár,akinek a tanárság nem meló,hanem hivatás. Az angolosok általában felsőfokút szereznek a suli végére, a spanyolosok általában középfokig, de utóbbiból az elmúlt három évben mindig volt döntôs az OKTV-n. Én csak ajánlani tudom,és ötösökkel fel is fognak venni. Viszont,ha már most tudod,hogy gyökeresen reálos vagy és azzal is mész tovább vagy esetleg művész szeretnél lennél vagy bármi más,amihez szakközépiskola kell,ne válaszd a Kölcseyt.
2015. júl. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom am. Humanos vagyok
2015. júl. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!