Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha iszok egy kicsit, akkor...

Ha iszok egy kicsit, akkor még nem lesz semmi probléma?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk elmegyek buliba, előtte eszek vajas kenyeret, és nem csak azért, mert iszok, hanem mert az előtte jó, főleg ha sós.


Berúgni nem akarok soha, de egy-két felest legurítok a haverokkal, ennyi az össz-vissz, ennyitől még nem kéne berúgni.

De azért valamit érezzek.


Mert jövőhéten szülinap.


16/F



2015. júl. 23. 23:18
 1/9 A kérdező kommentje:
.....és tartunk egy jó bulit, haverokkal.
2015. júl. 23. 23:19
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdés adott, ne legyen off.
2015. júl. 23. 23:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire bírod a piát. Nekem már két sörtől is bizsereg az agyam. Tudni kell hol a határ. Totál részegre nem ittam még magam csak olyanra hogy mindenen nevettem, az jó érzés volt és másnap se volt semmi bajom.
2015. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ! Nem tudom, hogy bírom, sört, meg cidereket ittam már, de azokat egyáltalán nem éreztem.

Na majd elválik

2015. júl. 24. 01:03
 5/9 A kérdező kommentje:

És ha két sörnek megvan a hatása nálad, akkor a kellemes, nevetős berúgást hogy érted el?

Miből mennyit, mit ettél, vizet ittál-e közbe?

2015. júl. 24. 02:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Előtte szalonnát sütöttünk, szóval rendesen bekajáltam előtte.
2015. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja, az más.

Köszi a választ!

2015. júl. 24. 15:47
 8/9 anonim válasza:
Id szipokával a sört ès cigiz közben sokkal jobban megüt
2015. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már azóta megvolt, sőt bulizni is voltunk.


Hát, megkóstoltam mindent szinte, a végére 5x3cl jött ki körülbelül, mert 3cl/kanyar ittuk. A Kalinka volt a legfinomabb, eskü, jobb volt mint a Jim Beam.


Bebaszni nem basztam be, csak sokat beszéltem, túl lelkes voltam, meg jó kedvem volt, de azért, amikor hazamentem, akkor a cipőt úgy húztam le, hogy fogni kellett a falat, de ennyi volt.

2015. aug. 31. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!