Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretném elolvasni az éhezők...

Szeretném elolvasni az éhezők viadalát. De ugye ez van filmben is. Melyik legyen előbb, könyv vagy film?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem a könyv. De neked kell dönteni.

Mondjuk, novembe körül jön az új rész, addigra szerintem simán befejeznéda köynveket, és így egyben nézhetnéd a filmeket, az újat meg moziban.

2015. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a könyvet olvasod el előbb, akkor könnyen előfordulhat, hogy a film nem fog annyira tetszeni. (pedig mondjuk tényleg jól megcsinálták)

Ugyanis a könyvek mindig sokkal bővebbek és fordulatosabbak a filmekhez képest, ahol ugye a film hossza miatt meg szokták nyirbálni a történetet.


Sok könyvet olvastam már és eddig csupán két könyv esetében volt fordítva, az összes többi esetében a könyv jobb/több volt a filmnél.


Ezért azt tanácsolnám, hogy várd meg a filmet, azt nézd meg először és csak utána olvasd el a könyvet.

2015. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A könyv természetesen. Mindig a könyv...kivéve, ha a filmből készült a könyv, akkor nem. A könyvben jóval több van, és akkor még meg van az esély arra is, hogy a te saját képzeleted alapján legyenek a szereplők, helyszínek, ami szerintem sokkal jobb, mintha a filmbelivel vagy kénytelen lenni végig.
2015. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!