Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtak olyan internetes...

Tudtak olyan internetes újságot/ honlapot, ami politikailag teljesen független és normálisan vannak megfogalmazva a hírek? Ti hol nézitek meg az interneten a napi híreket?

Figyelt kérdés

Olyan honlapot keresek, ami ténylegesen mentes a politikától, tehát nincs benne sem jobboldali, sem pedig baloldali nézet. A Hir24, Origo, HVG, Index kizárva- egyrészt a baloldali nézetük miatt, másrészt pedig a kritikán aluli fogalmazási és helyesírási hibáikért. Ha ezeknek a cikkeit olvasom, akkor sokszor olyan érzésem van, hogy az általuk alkalmazott "újságírók" jó ha eljutottak az 5. osztályig.

Az MTI túlságosan elfogult, ezért ez sem jöhet szóba. A Délmagyarország egész jónak tűnik, csak én nem vagyok szegedi.



2015. júl. 27. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Délmagyarnak megvan mindenhol a megfelelője, egykutya mindegyik, csak a helyi hírekben tér el szerintem.

Semleges nézetet sehol sem fogsz találni, olyan az újságírásban nem létezik, pláne olyan nagyobb oldalaknál, ahol a pénz is létező szempont. De egy értelmes ember ezen túl tud látni, az ostobáknak meg teljesen mindegy, mit írnak.

Részemről talán még a metropollal vagyok a leginkább megelégedve. Kevésbé hatásvadász és nem használ olyan kifejezést címoldalon, mint a cukiskodás meg a szexiskedés, és hasonló gyöngyszemek. Meg találni olyan mondatokat, amelyek nem minősülnek a magyar nyelv megrontásának.

2015. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!