Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most akkor mi van Till Liindem...

Most akkor mi van Till Liindemann új albumával? Sehol nem találom, kicsit le vagyok maradva.

Figyelt kérdés
Szóval már megjelent? És akkor azt hol tudom megtalálni? Mert hiába kerestem, sehol nem találtam semmit, csak ilyen pár másodperces részleteket. Valaki tudna segíteni? Nagyon megköszönném, mert már annyira vártam.. :((

2015. aug. 2. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Már kijött. https://www.youtube.com/watch?v=QWE_M0CX9So ez az egyik száma.
2015. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na, ezt pont most találtam meg, de olyan nincs, ahol az egész album lenne meg?

Egyébként köszönöm szépen!

2015. aug. 2. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel jogvédett zenéről van szó, ezért nem szabad felrakni youtube-ra. Illetve ha mégis felrakja valaki, akkor le lesz tiltva a videó automatikusan, ezért nem találod. Ha meg akarod hallgatni az egész albumot, akkor vedd meg, vagy töltsd le egy torrent oldalról pl. PirateBay én is onnan szedtem.

Egyébként zseniális album, 2015 legjobbja eddig, legalábbis szerintem.

2015. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. És akkor a több millió zene meg klipp nem jogvédett, azok fönt lehetnek?
2015. aug. 3. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak előadók, akik engedélyezik, hogy fent legyen a neten a zenéjük, de sokan egyáltalán nem. Ez főleg a rock és metál zenekaroknál fedezhető fel, mivel sok banda manapság elég szűkösen jön ki pénzügyileg, és így hátha megveszik inkább az emberek az albumot. De persze a singleként kiadott számok fent maradhatnak (jelen esetben a Praise Abort), hiszen azokat amúgy is a zenekar kiadója rakja fel kedvcsinálóként, hogy vedd meg az albumot.
2015. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áhá, értem, köszönöm :))
2015. aug. 4. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Spotify-on fent van
2016. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!