Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek támogatókat a...

Hogy szerezzek támogatókat a youtube-csatornámhoz?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt már próbáltam támogatókat szerezni reklámért cserébe de senki sem akart támogatni. Lehet hogy túl sokat akartam, most lejjeb adtam a szintet, még augusztusban dolgozom és lesz pénzem egy gépre amin meg tudom csinálni a videókat még ha nem is olyan csúcs gép lesz mint amit fél éve akartam. De még így sem lesz kamerám meg hardwerek amiket bemutathatnék. Az olcsóbb megfizethető hardwerekkel senki nem foglalkozik, most is szerettem volna videókat nézni arról a cuccokról amiket szeretnék venni és nincs magyar nyelvű bemutató a mindenki által elérhető cuccokról. Mindenki olyan videókártyakat meg dolgokat mutat be amik egy komplett pc árába kerülnek, persze nézni jó őket de felesleges hiszen az átlag munkás nem tudja ezeket megfizetni.


Szóval ha tudtok olyat aki adna kamerát meg hardwereket akkor írjátok meg.



2015. aug. 2. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom 10 feliratkozód és 1500 néződ van. Nem ilyen egyszerű, vannak pc szervizek meg pc alkatrészeket által szponzorált video, amibe kapsz mondjuk 3 vidi karit és mutasd be őket. Viszont felesleges bemutatni őket, ha nincs elég nézős meg stb. Rossz géppel meg 720-1080ba videózni sok sikert. Vegyél te egy kamerát!

Nem hiszem, h ebbe kellene fognod, de hajrá!

2015. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

A nap vicce.

Mire akarsz te támogatókat?

Egy nevenincs youtube csatornára?!

2015. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen egy nevenincs csatornára, még el sem indult a csatorna mivel nincs cuccom amivel videózzak. Kösz az értelmes válaszokat.
2015. aug. 2. 21:27
 4/11 anonim ***** válasza:
De most komolyan gondolj már bele hogy mit akarsz. A nagy büdös semmire akarsz szponzort találni. Ez sehol sem így működik. Akit szponzorálnak az már valamit felmutatott....
2015. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gépet, amin fut a fraps és nincs szükséged kamerára. Igaza van a 2. és 4. választ írónak. A semmire nem fogsz kapni semmit. azért a kérdés után írtam vna egy kort is
2015. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugyan az a válaszoló vagyok a 2,4-es. Ez a videózás is olyan mint sok más dolog hogy pénz kell hozzá és kész. (mer persze tehetség, fantázia stb...) A kérdező szerintem elég fiatal, hogy egyáltalán megfogant ilyen benne, hogy 0 teljesítménnyel őt bárki szponzorálni fogja.


Kérdező

Tudod miért szponzorál egy név?

Hogy megjelenési felületet kapjon. Hogy reklám legyen. Na és kinél éri meg reklámozni? Hát akinek nagy számú közönsége van. Ennyi erővel minden 12 éves pistike videós mehetne szponzort keresni, mert hogy ő majd nagy videós lesz...

2015. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem is elég fiatal lehet, ha vki azt képzeli, hogy ingyen oda adnak neki egy 5-10-20 ezres hardwaret és majd bemutathatja.

A másik probléma, hogy foglalkozik már más ezzel [link]


De az ilyen teszteket is saját géppel és videóval rendelkező ember csinálja/illetve egy ilyen kereskedéssel foglalkozó ember. Csak agusztusban dolgozol nem fogsz 100.000 ftnél többet össze szedni, kicsit több kellene ahhoz, h belefogj egy ilyenbe

2015. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahogy többen is elmondták előttem, a szponzorálás nem arról szól, hogy "adok neked kétszázezerért hardvereket, cserébe meg majd 30 eber látni fogja a reklámomat". A szponzor nem puszta jóindulatból ad neked anyagi javakat vagy pénzt, hanem mert cserébe elvár valamit, amiből neki piaci előnye származhat.

Adott egy még nem is létező csatorna, aminek a tartalmát illetően legfeljebb csak elképzelések vannak. Szerinted megéri a szponzornak? Nem. Zsákbamacska lenne nekik az egész. Nem tudják, hogy milyen minőségű videókat csinálnál, nem tudják, hogy tartalmilag milyen lenne az a videó, és ami számukra a fő: nem tudják, hogy mennyire lesz sikeres. (De nagyon valószínű, hogy belátható időn belül NEM fog számottevő nézőt begyűjteni.) Ha valaki szponzorál valamit, annak az a lényege, hogy cserébe az ő reklámozását kéri, és ezáltal több ügyfelet, vásárlót remél. Most ha van egy csatornád, ahol a videóidat mondjuk 200 ember megnézi. Abból 180 zsigerből bezárja a reklámot, a maradék 20-ból meg 18-at nem érdekli, és a maradék 2-ből nagyon jó esetben egy tényleg vásárolni is fog tőlük... mondjuk 20 ezer forint értékben, az egyszerűen nem éri meg. Ők beleöltek 2-300 ezret, és visszajött belőle húszezer.


A videód jól értelmezem, hogy hardverekről szólna? Mert nem teljesen világos, hogy most mit is akarsz.

2015. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan nyomorék is szerezhet pénzt YouTube-on mint Unfield, akkor szerintem mindenkinek egyenlő esélyei vannak..
2015. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Unfield tobbtizezres nezettseget hoz videonkent, regisztraltjai szazezer felett vannak. Csinalj egy ilyen csatornat, adom a kamerat. De elore szolok: YcIRIGYSEGGEL nem leszel sikeres, sszabadulj meg.
2015. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!