Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal? (bővebben...

Mit vigyek magammal? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
megyünk 2 napra a párommal tópartra sátorozni,és nem tudom hogy miket vigyek, lehet fogunk főzni meg szalonnát sütni. segítsetek kérlek 18/L

2015. aug. 3. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Helo!


"Lehet...". Azert ezt nem art megszervezni. Beszeld meg vele, hogy mit fogtok enni. Leglalabb ezt le kel ltisztazni, keves to partjan van vegyesbolt, vagy supermarket....

Ha azt mondja, ott föztök, nyilvan inni kell kajat annak tarolasara alkalmas eszközöket...

Valtas ruha, szunyogirto, fenisztil - en tuti vinnek -, naptej, papucs, egy jo cipö, tisztalkodasi eszközök, fürdöruha, sebtapasz - hatha, sose lehet tudni -, es sebtiszto, a piperecuccod ha kell, körülközö a hajadnak, ha szeretsz hasznalni, es azok a cuccok, amik szerinted meg fontosak lehetnek.

Szeirntem elg jol összeszedtem, 2 napra ez böven eleg.

Es maskor beszeljetek meg, mit szeretnetek, megiscsak rolatok van szo, es hogy jol erezzetek magatokat, francnak se kell stressz ,hogy "Jani csesz meg, ezt a 4 kg tököt mirt ciepltük magunkkal?"

2015. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lázcsillapítót biztos vinnék magammal, meg lázmérőt is. Sose lehet tudni. Valamint egy kicsit strapabíróbb cipőt, papucsot mindenképp, min 1 el több napra vinnék ruhát biztos ami biztos. Valamit amiből tudtok enni. Ha ott akartok főzni, ahhoz elég sok dolog kell. Amúgy ezt tényleg elég alaposan meg kéne beszélni a pároddal.
2015. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszéltünk erről, de nem csak rajtunk múlik mert jön még velünk egy másik pár is. Meg még van időnk megbeszélni mert a hétvégére megyünk!
2015. aug. 3. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a másik párral is egyeztessetek főleg az étellel kapcsolatban:)
2015. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!