Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell hajat, bajszot,...

Hogyan kell hajat, bajszot, szakállat, szemöldököt, szőrt megrajzolni?

Figyelt kérdés
Nem manga!!!!!!!!

2015. aug. 5. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyeld meg nagyon és ne szálanként csináld, mert attól még mert abból vannak, nem úgy néz ki. Én úgy szoktam, hogy veszek mondjuk egy tincset, azt megcsinálom úgy, hogy az aljánál sötétebb legyen, meg néha a végénél, aztán ha úgy érzuem húzok bele egy pár erősebb szálat, de nem sokat és alapból az egészet se tökéletesre színezem be. A közepénél, vagy ahonnan a fény jön ott meg kihagyod a lap fehérjét, de csak ott ahol nagyon direktbe megy rá a fény. Aztán így folytatom a többi tinccsel, de közben a tincsek közé néha rakok sötétebb foltokat is. A végén húzhatsz a szélére (a fej vagy állat szélére) kis vonalakkal kiálló szálakat, meg monopollal kiszedhetsz nagyon vékonyan pár szálat a belsejében. Amúgy a megfigyelés az alapja mindennek és hogy ne hajként, szőrként nézz rá, hanem mindet felület, különböző tónusú foltok összessége.
2015. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szemöldököt meg random szőrszálanként szoktam felfogni, tehát egy egy szeruzavonalnak, de azért az egésznek adok egy kicsit sötétebb árnyalatot általában. De az is megfigyelés, nem mindenkinek ugyanolyan a szemöldöke.
2015. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!