Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tapasztalt fesztiválozók!...

Tapasztalt fesztiválozók! Melyik fesztiválra lenne érdemes jövőre elmennem? A Volt, Balaton Sound, Sziget fesztivál?

Figyelt kérdés
Miért jó,és miért nem?

2015. aug. 7. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A bátyám mindegyiken volt idén:)(vagyis szigeten csak lesz majd)

Én erről nem tudok sokat, de Soundról lilafoltokkal jöttek haza(valami verekedős játék miatt)

A Volton pedig ott volt a Kedvenc énekesem, a Sziget pedig nemzetközi, és azt mondják nagyon jó. Szerintem nézd meg az előadók listáját és aszerint dönts:) Ha pedig úgy nem megy akkor a Szigetet ajánlanám inkább...:)

2015. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helo!


Szerinteam Voltra, ha a zene szamtia legjobban, a sound, ha a Balatoni hnagulat szamit ha pedig az erdekessegek, a tömeg es a angyszabasu dolgok jönnek be, akkor sziget.


Viszont, engedd meg, hogy en egy masik alternativat is mondjak: Novarock. A hatar mellett van. En par eve voltam, akkor Linkin Park, System of a Down, Iron Maiden, Flogging Molly, In Flames, MGuano Apes, es meg egy rakat mas, vilaghirü banda volt. Es mindez 110 eurobak erlt - 3 napos.

Szoval, ha a zenei felhozatal szamit, akkor szerintem a Novarock az összes közelben levö fesztivalon tultesz.

2015. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Unokabátyám majdnem az összes fesztivált végigjárta már az országban Szigeten egyszer volt és azt mondta oda soha többet nem megy,rengeteg ember van,nagyrésze ugye külföldi és nem egy drogügyletet látott lebonyolódni.(ne oltsatok be hogy ez nem így van meg hogy képzelem meg stb. én csak azt írom le amit ő elmesélt)

Soundra csak akkor menj ha szereted az elektronikus zenét,jó a hangulat,meg Balaton meg minden de ha nem kedveled azt a fajta zenét ami ott van akkor nem fogod tudni élvezni.

A Volt az is egy iszonyat jó hangulatú fesztivál,és bár nagy,de mégis családiasnak mondható,én személy szerint nagyon szeretem(2x voltam már és tervezek menni jövőre is). A zene is változatos,majdnem mindenki talál neki tetsző koncerteket. Hátránynak annyit tudnék mondani hogy kevés volt idén a vizesblokk(zuhanyzó,"rendes"/nem toitoi/ wc) és egyik nap teltház volt amire szerintem nem voltak felkészülve a szervezők,alig lehetett közlekedni a tömegben,a mosdóknál volt hogy fél órát álltunk sorba,alig találtál helyet leülni(a föld nagyrésze is foglalt volt igen).

Remélem tudtam segíteni,összességében én a Voltot ajánlanám neked,ha azt választod akkor jövőre ott tali:)

2015. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

balaton soundra csak akkor menj ha szereted az elektronikus zenét, amúgy teli van retardált kigyúrt páva gyerekekkel. Nem véletlen hogy onnan jött az idei nyár sztárja fucked gabo. Az összes ismerősöm akik már dolgoznak/egyetemen tanulnak, szépen lassan leszálltak a soundról. Volton még nem voltam de ahogy szoktam látni csodás a hangulat és a fellépők is átlagban jók. Igaz idén szart se ért a lineup.

Én szigetre megyek ki mindig, ugyan olyan hangulatban mint a volt, csak sok sok külföldivel, hosszabb ideig tart, és több nagyobb névvel. Igaz emiatt drágább is, de ha diák vagy akkor olcsóbban hozzájuthatsz mint egy sound bérlethez.

2015. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!