Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy többen látogassák a blogom? Esetleg min kéne változtatni?

Figyelt kérdés
Néhányan nézik és van, aki vissza is tér, de nagyon kevesen vannak. Ja, és nem szeretném úgy reklámozni az ismerőseim között, hogy tudják, én írom. [link]

2015. aug. 9. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, mert nem túl sok embert érdekel az olvasás a mai világban szerintem. Meg manapság minden 2. tinilánynak van ilyen, nem nagyon tűnik ki a sok tucat közül sajnos. De ez nem a te hibád, aranyos kis oldal, biztos látogatnám rendszeres ha olvasnám azokat a könyveket, amikről írsz.
2015. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nézz meg egy régóta üzemelő könyves oldalt: [link] (még ez is nagyon pici egyébként, ennél sokkal de sokkal jobbak, szebbek, profibbak vannak általában)

És nézd meg a tiedet.

Nem bántásból, de még van hova fejlődni.

2015. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!