Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerveztetek már szülinapot?...

Szerveztetek már szülinapot? Mivel jár, mire figyeljek? Én most szervezem az elsőt.

Figyelt kérdés

18 leszek,és elhatároztam,hogy most legalább megtartom a szülinapom, hisz sosem volt még saját bulim.

Összesen kb 30 személyre gondoltam, és már a hely is megvan, rokonaim vidéki háza, adják a medencét is stb. Viszont mindenhonnan(szüleimtől,nagyszüleimtől)más más beszólásokat kapok,és már azt sem tudom hol a fejem. Jöttem egy ötlettel,hogy mi legyen a kaja, de van aki szerint nem jó, nem kell annyi fajta stb, akkor a medencét tök jó ötletnek tartottam, most le akarnak beszélni róla mert hogy hogy néz ki, hogy fele banda fürdik, vagy jönnek még vendégek és én meg ott leszek fürdőruhában...

Szerintetek hogy csináljam,hogy a legjobb legyen? Mire figyeljek jobban, és hogy őrizzem meg a hidegvérem, és ne idegeskedjek mindenen?


2015. aug. 9. 23:12
 1/1 anonim válasza:

30 ember kicsit sok lesz, de te tudod.

Kajanak eleg lesz nasi szerintem akar lehet suti is. Az ital is nagyon fontos, csinalhatnal egy nagy vodornyi piat (whisky+gyumolcsok, de talalsz videokat a neten beirod h whiky with fruits). Szerintme a medence jo otlet csak ne h valaki belehanyjon. No meg a mesence merete is szamit.

Jo zene (ne legyen dobhartya szakado hamgereje).

No meg a vegen a torta! Az fontos ;)

En a szulinapi buliman egy grill partyval rendeztem le. Jol sikerult, csak en 10 embert hivtam meg.

Jo tanacs: a tied a buli, te kezedben van az iranyitas, szard le h mit gondol a masik hisz ez a te bulid. Nem kell idegeskedni. Csak jo embereket hivjal meg ne ilyen kobunko, "mindent megtehetek mert macho vagyok" embereket ;) de szerjntem nem lesz ilyen :)

Ja es boldog szulinapot!

2015. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!