Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Underground faer-rel most...

Farkas Milán kérdése:

Az Underground faer-rel most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkoztunk barátnőmmel, hogy a house of horror vagy az underground fear csapatát látogassuk meg. Utána néztem a dolognak nagyon sok internetes portálon, többek között itt gyakori kérdéseken is, és nagyon egyhangú válaszok születtek. A house of horrort mindenki csak szidta, mert nagy csalódás volt neki, míg az underground feart sokkal jobbnak mondták. Kb. Egy hete ezért elmentünk az underground fearbe a Bogdáni utcában. Hát hogy is mondjam. Nagyon jó volt tényleg, ennyire még nem sz@rtam össze magam soha, egy életre szóló élmény volt, a színészek nagyot alakítottak. DE! Nem azt kaptam amit vártam. Az internetes, youtube-os bemutatkozó videóikban sokkal több mindent ígérnek, aminek konkrétan kb a fele, vagy még annál is kevesebb valósult meg helyben. A videókban szereplő valóban hátborzongató karaktereknek a negyede sem volt ott. Épp ezért amellett, hogy jó volt, egy kicsit csalódtam is. Most akkor mi a helyzet ezzel kapcsolatban? Aki érdemi információt tud a dolgokról, az kérem válaszoljon.

2015. aug. 11. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy mi a helyzet? Nem állandóak a szereplők, ahogyan a műsor sem. Mindig más a téma, ezáltal a karakterek is.
2015. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, akkor talán 4 fajta műsoruk van. Ebből egy műsor állandó, a többi pedig csak előre meghirdetett időpontokban van. Az állandó előadás a nightmare nevet viseli, és különböző horrorfilmeket kelt életre. Ez az az előadás, ami állandó, tehát ha úgy tartja kedved és elmész, akkor a nightmare előadást kapod meg. Legalábbis én így értelmezem a honlapon említett információkat. Az internetes videóban szerepel pl.: a kislány a körből, freddy krueger, a bekötözött fejű ápolónő a silent hill című filmből. Ezek közül pl. Egyik sem volt benne a horrorfilmeket feldolgozó műsorban, holott benne kellene elméletileg lenni. A videóban szereplő szereplők közül egyedül a nagydarab szovjet mészáros meg a pszichopata bohóc volt jelen amikor mi voltunk. Ezért nem értem pontosan, hogyan is működnek az előadások...
2015. aug. 12. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!