Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy az...

Titeket nem zavar, hogy az Aradi Tibor (egyébként jó humorista) lenyúlta a Dolák-Saly Boborján hangját (gyerekparodizálásra)?

Figyelt kérdés
És nem csak alkalmilag, hanem rendszeresn ezzel él.
2015. aug. 15. 20:34
 1/4 A kérdező kommentje:
És nem csak a Boborjánt, de az Evetkét is, meg úgy általában Besenyős. Gusztustalan ez a lenyúlás
2015. aug. 16. 20:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nem jó humorista.
2020. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokaknak tetszik...(mint már írtam,nekem is)....
2020. ápr. 9. 03:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem Aradi Tibor nagyon jó humorista....együtt VFJ -vel pedig kifejezetten szerencsés páros. Nagyon jók együtt is és külön is. Csak amikor a Dolák-Salyékra ismerek az éppen előadott karakterből...az valahogy nagyon 'fáj'. Ha tudnám, hogy megvették a karaktert, sokkal jobban érezném magam, mert így egy kicsit lopásgyanús a dolog. Visszatetsző (hiába csinálja is A.T. szintén nagyon jól....mégis)
2020. ápr. 10. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!