Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az baj ha 16 évesen pár...

Az baj ha 16 évesen pár barátommal LEGO Star Wars-ozunk?

Figyelt kérdés

Mindenki kiröhög minket... 3-an vagyunk imádunk LEGO-zni!

Néha azt is szokták tőlünk kérdezni hogy "mi a különbség a lego és a szex között?" Mi ezt rohadtul nem értjük.. Szóval, ez tényleg olyan égő? :(



2015. aug. 20. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem. Néha én is szoktam legózni néha az öcsémmel. Ha nektek ez a hobbitok, akkor mért ne? Az idióták véleményére meg ne adjatok. Én azt sajnálom, hogy amikor kicsi voltam, még nem volt lányoknak való legó, most meg már nem kérhetek. :D


16/L

2015. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Ne foglalkozzatok másokkal, sőt örüljetek, hogy él még bennetek ez a gyermeki én:) Én is szívesen játszom még ma is, ha van kivel mind gépen, mind a valóágban;) 18l
2015. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gépen vagy élőben? Egyik esetben sem gáz, bár én jobban szeretem gépen, tökéletes a játék! :)
2015. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi meg 25 évesen imádjuk a World of Warcraftot, és? Sőt, még barátnőm is tolja... NR1 healer arénába, 2200as MMR környékén vagyok vele.
2015. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gőte ***** válasza:

Dehogy égő.

Az a helyzet, hogy ezek a tucat-heringek az országban meg vannak ragadva ennél a "hű de vagány, hogy játsszuk a felnőttet" mentalitásban, holott egy normális ember -hogyne, Én beszélek a normálisról, ez is új- nem nő fel teljesen. A szerencsésebbek megtanulnak ingázni a két elmeállapot között, mások efféle hobbit keresnek.


Ha élvezitek, akkor jó. Amíg a jókedvetek nem követel élő áldozatot meg miegymást, addig nem értem miért lenne ezzel bármi baj. 8:T

2015. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem égő mert én is 16 éves vagyok és lego star warsozok sőt még a 30 éves volt angol tanárommal is tudtam játszani :)
2015. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az lenne baj,ha nem :p
2016. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!