Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » új tippmixnel hogyvan? Utolsó...

új tippmixnel hogyvan? Utolsó percbe is fel lehet adni? Mert tegnap utolsó percbe adtam fel és furcsáltam. Ez az élő fogadás hogy működik? Papiron lehet?

Figyelt kérdés
tippmix fogadás,papiron,élő

2015. aug. 21. 20:04
 1/3 belapus ***** válasza:

Külön segédszelvényen fogadható.Mily meglepő, hogy a részvételi szabályzatban kitérnek erre is.

"Az élő fogadás olyan fogadási forma, mely lehetővé teszi egy sportesemény

lebonyolítása során bekövetkező helyzetekre, szituációkra, történésekre való

érvényes fogadást a sportesemény befejezéséig, de legkésőbb a fogadásra

felajánlott helyzet, szituáció, történés bekövetkezéséig."


[link]

2015. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De azt meg mindig nem ertem papiron h lehet elö meccsre fogadni?
2015. aug. 22. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy úgynevezett élő segédszelvény. Hasonló, mint a sima Tippmix szeló, csak kisebb, nem lehet rajta különleges kombinációkat játszani, és csak 4 eseményt lehet vele megfogadni.

Ezen kívül annyi még a különbség, hogy nem 5, hanem 6 (3+3) számjegyű a fogadás azonosítója. Ha a weboldalukon felül az "élő"-re kattintasz, ott láthatod, hogy mikre lehet élőben fogadni.

Hogy meddig lehet feladni, arról nincs tapasztalatom.

2015. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!