Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ezt beállítani...

Hogyan tudom ezt beállítani facebookon?

Figyelt kérdés
Szeretném ha az idegen emberek akik nem az ismerőseim azok ne tudjanak rám írni, vagy ne lássák a profilképemet, bejegyzéseimet. Lehetséges ez valahogy?

2015. aug. 26. 21:59
 1/5 A kérdező kommentje:
csak azért mert annyira nem vagyok olyan "mindenkit bejelölős" típus és nagyon unom hogy mindenki bejelöl.
2015. aug. 26. 22:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Az adatvédelmi beállításoknál tudod ezeket beállítani. :) (Jobb felső sarokban lefele mutató nyíl --> Beállítások --> Adatvédelem)
2015. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
haha :D addig én is eljutottam de ezeket nem találom :/
2015. aug. 26. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek a legtöbbje az Adatvédelem menüponton belül van.

,,Ki láthatja a dolgaimat?" --> ,,Ki láthatja a jövőbeni bejegyzéseidet?" --> Módosítás --> Ismerősök

,,Ki léphet velem kapcsolatba?" --> ,,Kiknek az üzeneteit szeretném látni a bejövő üzenetek között?" --> Módosítás --> Szigorú szűrés (Gondolom, így idegenek nem írhatnak neked, bár én magam nem próbáltam még, tehát nem tudom, hogy működik pontosan.)

A profilképes dolognál pedig a profilképre kell rákattintani, és ott, helyben tudod megváltoztatni a nyilvánossági beállítást annál a kis ikonnál. Remélem, így már menni fog. :)

2015. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2015. aug. 27. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!