Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljunk/hov...

Szerintetek mit csináljunk/hova menjünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! pár hónap múlva 18 leszek a legjobb barátnőmmel és nem tudjuk,hogy mivel ünnepeljük:D diszkóba egyikünk sem jár,nem vagyunk olyan nagyon bulizósak és extrém dolgok sem érdekelnek...szerintetek?
2015. aug. 27. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg egy színházi előadás? Mozi? Balett? Kirándulás valahova? Városnézés? (Itt nem arra a városra gondolok, ahol laksz esetleg, hanem közösen kiválasztotok egy várost, ahol még nem jártatok és együtt felfedezitek. Nagy jó élmény tud lenni az ilyen)

Piknik, sütögetés, sátrazás?

Amikor én voltam 18, barátnőmmel közösen vettünk egymásnak egy fotóalbumot; elmentünk kirándulni (Tihanyba) és közben csináltunk egymásról képeket, egyedülit és közöset, a helyszínről is stb; beragasztgattuk egymásnak, írtunk alá mindenfélét, ez volt az ajándékunk a másiknak. Kajáltunk még, éjjel mentünk haza (Pest megyeiek vagyunk) Életem egyik legjobb napja volt :)

2015. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!:)))
2015. aug. 27. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!